Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

449.900 €
/ lună 104.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu 2 deschideri la drum 35 m, ...

Baciu, Săcele

4.300 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
7

110 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren intravilan Sacele

Baciu, Săcele

732 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
2

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan - zona Bunloc, Sace ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

135.000 €
/ lună 131.71 € / mp / lună

Teren intravilan, cu certificat de urbanism - B ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

1.025 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

88.900 €
/ lună 189.96 € / mp / lună

S.C. VIMAK Imobiliare vinde 3 loturi de casa zo ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

468 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
/ lună 153.97 € / mp / lună

Teren intravilan intre case in Bunloc, langa pa ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

604 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

9.500.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Locatie unica pentu pentru dezvoltari imobiliar ...

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

45.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

341.160 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de 8529 mp-Bunloc/Intravilan/ COMISION 0%

Bunloc, Săcele

La ~5km distanță

8.529 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.880 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 561 mp Sacele, zona Turches (s ...

Turcheș, Săcele

La ~5km distanță

561 mp teren
Agenție

Azi
10

3.621 €
/ lună 17 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 213 MP I SUPRAFATA VITRATA 1 ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

213 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

160.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand teren constructii Bunloc

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

910 €
/ lună
780 €
7 € / mp / lună

Spațiu industrial de 130mp de închiriat în zona ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
9

2.800 €
/ lună 18.67 € / mp / lună

Service auto complet echipat, la cheie 4 postur ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu atelier/birouri cartier Noua

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Oportunitate! Teren Industrial - Zona Darste

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial - 500 mp

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

500 mp utili
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 30MP I SUPRAFATA VITRATA 6 ML ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

780 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 130mp de inchiriat in zona ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

850 €
/ lună 5.06 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 70mp de inchiriat in zona N ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

168 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă
11

13.527 €
/ lună 3.62 € / mp / lună

2 tronsoane hala |2 poduri rulante 10/18 T, Par ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

3.739 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in complexul rezidential N ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

140 mp utili
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,800 € și 1.806 €
Agenție

11 luni în urmă
4

550 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

spatiu comercial / showroom, de inchiriat, 500 ...

Dârste, Brașov

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

Azi
9

1.574 €
/ lună 8.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, 195 mp, zona de ce ...

Periferie, Săcele

La ~5km distanță

195 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu comercial ultracentral Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

139.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

56.250 €
/ lună 15 € / mp / lună

COMISION 0% Cumparator | Teren intravilan 3.750 ...

Cheia, Săcele

La ~5km distanță

3.750 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

350.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Teren pretabil investitie turism DJ 102 I Sacel ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

49.900 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren extravilan in Sacele-3500mp, Comision cum ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

102.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 850 mp, Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

850 mp teren