Cioplea Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 7
Agenție

4 zile în urmă
5

270.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

2.707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere unitate turistica (70 locuri)

Cioplea, Predeal

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 53.69 € / mp / lună

Vand teren intravilan Predeal Brasov

Central, Predeal

745 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

190.000 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie: Teren de 10.000 mp ...

Central, Predeal

9.975 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

235.000 €
/ lună 57.32 € / mp / lună

Teren intravilan - Trei Brazi, Predeal

Central, Predeal

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 94.34 € / mp / lună

Predeal-Teleferic, teren construibil

Central, Predeal

1.060 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Predeal zona Cioplea, 1000mp

Cioplea, Predeal

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

193.600 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1.936 mp in Predeal cu Autorizatie de Con ...

Central, Predeal

1.936 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Predeal | Brasov 10 ...

Central, Predeal

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou Centrul Civic

Central, Predeal

120 mp utili
1990
Agenție

5 luni în urmă
5

125.000 €
/ lună 126.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Predeal, zona Tr ...

Central, Predeal

989 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Trei Brazi Predeal 2130 mp

Predeal

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

53.000 €
/ lună 93.81 € / mp / lună

Vand teren Predeal cu deschidere catre DN

Predeal

565 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

unitate turistica superba de inchiriat

Cioplea, Predeal

1.200 mp utili
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Predeal - Inchiriez PENSIUNE de 1000 MP pe Str. ...

Predeal

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Predeal,central,la D ...

Predeal

40 mp utili
40 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

88 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren parcele 500,1000,1500,2000mp Trei Brazi P ...

Timișu de Sus

La ~5km distanță

380 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

23.000 €
/ lună 30.67 € / mp / lună

Pf vand teren Predeal

Timișu de Sus

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

102.960 €
/ lună 240 € / mp / lună

Teren de vanzare in Azuga Zona Partie | Cod ofe ...

Sud, Azuga

La ~5km distanță

429 mp teren
2E

Agenție

5 luni în urmă
5

468.500 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare la Azuga la Partia Cazacu

Central, Azuga

La ~5km distanță

1.874 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

1.050.000 €
/ lună 45.65 € / mp / lună

FILM! Oaza paradisiaca cu lac, vedere catre Buc ...

Cheile Râșnoavei, Râșnov

La ~10km distanță

23.000 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

17.658 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren Rasnov - Cheile Rasnoavei, 654mp, posibil ...

Cheile Râșnoavei, Râșnov

La ~10km distanță

654 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

145.000 €
/ lună 120.83 € / mp / lună

Teren Dambu Morii - 1200mp

Dâmbul Morii, Săcele

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.200 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Vila de inchiriat pe termen lung ideala pentru ...

Valea Alba, Bușteni

La ~10km distanță

454 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

87.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren intravilan, 3000 mp, Dambu Morii

Timișu de Jos

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 30.43 € / mp / lună

Teren Intravilan 1150mp, Timisu de Jos, Dambul ...

Timișu de Jos

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
12

101.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

TTeren intravilan, 3500 mp, Dambu Morii

Timișu de Jos

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

90.900 €
/ lună 171.19 € / mp / lună

Sacele-Bunloc|Teren intravilan|531 mp|Front 27 ...

Timișu de Jos

La ~10km distanță

531 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

375.000 €
/ lună
453.750 €
267.09 € / mp / lună

Teren intravilan in Poiana Brasov 1404 mp, str. ...

Poiana Brașov

La ~10km distanță

1.404 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
6

255.000 €
/ lună 327.34 € / mp / lună

Teren Premium 779 mp Vedere panoramica, proiect ...

Poiana Brașov

La ~10km distanță

779 mp teren
2E