Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 15
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in rate in Carpati

Drumul Carului

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Carpati Brasov

Drumul Carului

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.700 €
/ lună 26.15 € / mp / lună

Inchiriez Cabinet Stomatologic cu acces la CT

Drumul Carului

65 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.500 €
/ lună 12 € / mp / lună

Centrul Civic 125 mpu parter / 12 EUR mp, Locat ...

Drumul Carului

125 mp utili
12E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

12.500 €
/ lună 19.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Drumul Carului

645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren industrial

Drumul Carului

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

439 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Drumul Carului

26 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

168.000 €
/ lună 15.75 € / mp / lună

Oportunitate!Teren Moieciu de JosNatura Pura,Pa ...

Drumul Carului

10.669 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

605 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

birou de inchiriat Brasov, Str. Branduselor

Drumul Carului

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

94.500 €
/ lună 24.93 € / mp / lună

Teren intravilan in Poiana Marului, 3.791 mp cu ...

Drumul Carului

3.791 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Jud Bacau

Drumul Carului

15.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

69.900 €
/ lună 69.90 € / mp / lună

Teren Harman 1000mp

Drumul Carului

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

135 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren 1643 Brasov Bartolomeu Nord Stupini la St ...

Drumul Carului

1.643 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

133.200 €
/ lună 299.33 € / mp / lună

Vand Teren pentru Casa mare sau DUPLEX, in Zona ...

Drumul Carului

445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

275 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Inchiriez ofer spatiu comercial

Drumul Carului

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

570 €
/ lună 16.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 35m.p

Drumul Carului

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 9000 mp Tohanita Zarnesti intravilan cons ...

Drumul Carului

2 camere
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.000 €
/ lună 128 € / mp / lună

Teren cu proiect aprobat, cu fundatia terminata

Drumul Carului

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE Teren cu panorama 360 Drumul Carul ...

Cheia

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

VAND TEREN 2000 mp Moieciu de Jos/Bran

Cheia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand teren Moeciu Cheile Gradistei

Cheia

La ~5km distanță

900 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Fundata, 4000 mp, potential tu ...

Fundata

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

189.000 €
/ lună 23.46 € / mp / lună

Teren intravilan Fundata, potential turistic, 8 ...

Fundata

La ~5km distanță

8.057 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

214.990 €
/ lună 21.00 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare | Comuna Fundata | ...

Fundata

La ~5km distanță

10.238 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

189.000 €
/ lună 10.74 € / mp / lună

Teren 17590 mp in Fundata, langa Cheile Gradist ...

Fundata

La ~5km distanță

17.590 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

57.680 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 5,768mp Fundata / DN 73/ Comision 0%

Fundata

La ~5km distanță

5.768 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

113.080 €
/ lună 40 € / mp / lună

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

2.827 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

693.817 €
/ lună 40 € / mp / lună

Oportunitate rara de a investi intr-un teren in ...

Fundata

La ~5km distanță

17.345 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

225.000 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Teren cu potential investitional major Fundata

Fundata

La ~5km distanță

20.485 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

25.000 €
/ lună
29.500 €
25.38 € / mp / lună

Teren intravilan CU PRIVELISTE DE POVESTE- Fund ...

Fundata

La ~5km distanță

985 mp teren