Proprietăți unice: 16
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Stupini 3250mp

Stupini, Brașov

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Stupini, 600 mp, acces pav ...

Stupini, Brașov

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

55.000 €
/ lună 81.12 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan Brasov, Stupini, ...

Stupini, Brașov

678 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
15

3.992 €
/ lună 4 € / mp / lună

Clădire ideală ca showroom sau reprezentanță | ...

Stupini, Brașov

998 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp Brasov, Stupini Str. Al ...

Stupini, Brașov

800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

130 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Stupini, Strada Fagurului / Dascalu ...

Stupini, Brașov

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

65 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand 2 parcele pe str.Fagurului in Stupini - Br ...

Stupini, Brașov

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.500.000 €
/ lună 171.19 € / mp / lună

Teren intravilan 8.762 mp Brasov- Cartier Stupi ...

Stupini, Brașov

8.762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

235.000 €
/ lună
250.000 €
27.33 € / mp / lună

Teren Stupini Barsei

Stupini, Brașov

8.600 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.910 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

Inchiriez teren Brasov - Calea Feldioarei 39 - ...

Stupini, Brașov

1.308 mp
1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

127.000 €
/ lună 122.00 € / mp / lună

Vand teren intravilan Stupini, str.Fagurului 71 ...

Stupini, Brașov

1.041 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

46.000 €
/ lună 89.49 € / mp / lună

vind tren stupini 514 mp

Stupini, Brașov

514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan 8800m cu Utilitati.Stupini

Stupini, Brașov

8.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
14

39.000 €
/ lună 59.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Str. Fagurului, S ...

Stupini, Brașov

660 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

550 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren de inchiriat Stupini Brasov

Stupini, Brașov

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat spatiu ( fost restaurant)

Stupini, Brașov

300 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

50 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Inchiriez loc parcare

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

69.000 €
/ lună 3,136.36 € / mp / lună

spatiu comercial

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

1.399 €
/ lună
1.212 €
13.85 € / mp / lună

Spatiu comercial langa Coresi – vad format, 2 i ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

101 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.836 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inventa Space - Ultimul open space disponibil - ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

153 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

300 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Proprietari vindem 2.811 mp+4.400 mp pe str.Nic ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

2.811 mp teren
15E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

11.760 €
/ lună 16 € / mp / lună

Rooftop 735 mp | Terasă panoramică | Inventa.Cl ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

735 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

1.408 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spații comerciale 64mp (max 700) | Parter | Inv ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

5.720 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spații comerciale 260mp (max 700) | Parter | In ...

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu comercial ,birouri

Tractorul, Brașov

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan zona Lempes Sanpetru suprafete ...

Sânpetru

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

83.000 €
/ lună
87.000 €
122.96 € / mp / lună

Teren Sanpetru sat,zona linistita,Lempes.

Sânpetru

La ~5km distanță

675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Gradina din Cetate un colt de natura si istorie ...

Sânpetru

La ~5km distanță

1.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

169.500 €
/ lună 103.92 € / mp / lună

Teren cu autorizatie pentru 3 case PASIVE

Sânpetru

La ~5km distanță

1.631 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

16.200 €
/ lună
16.400 €
21.60 € / mp / lună

Teren de vanzare la munte valea bozumului

Sânpetru

La ~5km distanță

750 mp teren