Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Direct Proprietar - Spatiu de inchiriat 3 camer ...

Centrul Istoric, Brașov

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Inchiriez. Spatiu comercial stradal. In centru ...

Centrul Istoric, Brașov

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial restaurnat in centr ...

Centrul Istoric, Brașov

270 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

30.000 €
/ lună
35.000 €
173.41 € / mp / lună

Hostel Pensiune de vanzare Afacere la cheie, Ce ...

Centrul Istoric, Brașov

173 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

118 €
/ lună 1.18 € / mp / lună

Hub1317 - Birouri de inchiriat / Sala de intaln ...

13 Decembrie, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

21 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere 144 utili + 116 terasa Kasper Avantg ...

Avantgarden, Brașov

La ~5km distanță

144 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

De inchiriat studio folosit ca si spatiu comerc ...

Avantgarden, Brașov

La ~5km distanță

45 mp utili

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

50 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare acoperit, Racadau, Mag ...

Răcădău, Brașov

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

3.676 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium - Centrul Civic, parc ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

387 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.670 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Spatii de birouri Centru Civic Brasov, parcare ...

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

386,4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birouri in Centrul Civic Brasov

Centrul Civic, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

194 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu 70m

Aurel Vlaicu, Brașov

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

Ofer la inchiriere spatiu comercial in Qualis 2

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

34.000 €
/ lună 24.20 € / mp / lună

Teren intravilan Sohodol - Brasov

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

57.000 €
/ lună 57 € / mp / lună

VAND teren 1.000 mp RASNOV, Zona GLAJARIE (RAUL ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

55 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 2050mp, Dambul Morii / Timisul ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
2.050 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

494.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

13000mp Brasov - Strada Livezilor - Zona Calea ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €
/ lună 83.71 € / mp / lună

Teren intravilan 657 mp in Brasov, str Aron Pum ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

657 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriem birouri si spatiu de depozitare

Central, Brașov

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - 20/40/50 mp - Bra?ov, lan ...

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună
102.000 €
105 € / mp / lună

Teren intravilan Harman 1000mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Hala industriala

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

35 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Ciocanu Sirnea

Central, Brașov

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

650 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe termen lung Coresi/Bloc ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

192 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriez terenuri Brasov Harman

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Inchiriez teren 4.000 mp cu atelier mecanic dot ...

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil bine pozition ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

inchirez camera pentru cosmetica!

Central, Brașov

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

300.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren spatiu comercial de 4800mp

Central, Brașov

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

75 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Mun.Brasov

Central, Brașov

La ~5km distanță

5.400 mp teren
6E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Centrul Istoric, Brașov

Centrul Istoric din Brașov este o destinație vibrantă, cunoscută pentru arhitectura sa medievală și atracțiile turistice, precum Biserica Neagră și Piața Sfatului. Această zonă atrage atât turiști, cât și localnici, fiind un loc ideal pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte care încep de la 1.800 euro, ceea ce reflectă o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o dimensiune medie de 70 m², cu cele mai mari având 157 m² și cele mai mici de 31 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 18 euro, cu valori variind între 1 euro și 48 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 109 zile, indicând o piață activă.

Centrul Istoric din Brașov reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă plină de viață? Explorează acum ofertele disponibile!