Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

32.500 €
/ lună 14.43 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Romanu-Braila

Romanu

2.252 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 47.28 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan sat Martacesti judetul ...

Mărtăcești

La ~5km distanță

846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in Vidin 4000mp / cartierul Artistilor 62 ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
/ lună 325 € / mp / lună

Vand teren+casa batraneasca

Pitulați

La ~10km distanță

40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

34 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~15km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

36 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1258 m patrati in lacul s ...

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.258 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 34.96 € / mp / lună

Teren intravilan la drumul national

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren sat Lacu Sarat

Lacu Sărat

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

6.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Ocazie ! Urgent !De vanzare teren sat Lacu Sara ...

Lacu Sărat

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

108 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Dau in arenda 0.43 ha teren agricol arabil com. ...

Movila Miresii

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren intravilan in cartier no ...

Cazasu

La ~15km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

La ~15km distanță

940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~15km distanță

13.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Proprietar: teren intravilan 650 mp Cazasu - Pr ...

Cazasu

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan + hala

Centură, Brăila

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

La ~15km distanță

63.000 mp
63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la centura ...

Centură, Brăila

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3125mp | inchiriere parc fotov ...

Centură, Brăila

La ~15km distanță

3.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

inchiriere hala 350 e lunar 240 m

Centură, Brăila

La ~15km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona centura Braila

Centură, Brăila

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp

Baldovinești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

31.000 €
/ lună 31.83 € / mp / lună

Vand Teren In Varsatura 974 M

Vărsătura

La ~15km distanță

974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

325 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial.

Vărsătura

La ~15km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren Varsatura-Braila 500mp, Canalizare, Gaze, ...

Vărsătura

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

5000 mp teren intravilan Varsatura

Vărsătura

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de Vanzare - Varsatura

Vărsătura

La ~15km distanță

3.000 mp teren