Proprietăți unice: 20
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oituz. 23 De Inchiriat.

Central, Onești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Onesti

Exterior Vest, Onești

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

15.000 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Teren intravilan/ extravilan

Central, Onești

5.189 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.910 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in O ...

Ultracentral, Onești

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.920 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat/de vanzare spatiu comercial in sup ...

Ultracentral, Onești

192 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Onești

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

52 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Onesti, cartier Sat Catolic 14 ...

Central, Onești

1.432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

47 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Onești

2.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

24.000 €
/ lună 40.13 € / mp / lună

Vand teren curs constructii

Central, Onești

598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchirez sau vand spatiu comercial

Central, Onești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Onesti

Onești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

26.000 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Teren arabil suprafata 3600 mp

Onești

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 170 MP VICTORIA S ...

Central, Onești

170 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu de inchirat TCR- Carom Onesti pentru bir ...

Central, Onești

70 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN ONESTI LANGA GARA, ZONA ...

Est, Onești

240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand inchiriez spa?ii comerciale One?ti

Central, Onești

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala comerciala construc?ie 2020

Central, Onești

516 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Onesti 80 m2

Onești

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

123 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona Dalas

Onești

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Teren intravilan in Filipesti la E85, cu deschi ...

Filipești

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

14.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren intravilan + Autorizatie de construire Ca ...

Cașin

La ~5km distanță

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Casin

Cașin

La ~5km distanță

3.540 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 24.82 € / mp / lună

Teren intravilan 1088mp, central Targu Trotus.

Târgu Trotuș

La ~10km distanță

1.088 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
2

45.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Proprietate de vanzare in comuna Bahna, jud. Ne ...

Bahna

La ~10km distanță

2 camere
8.549 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

156 €
/ lună 2.03 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial in Helegiu cent ...

Helegiu

La ~10km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

589 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN STATIUNEA TG O ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

6.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

42.000 €
/ lună 23.05 € / mp / lună

Teren cu casa de vanzare

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

1.822 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Onești, județul Bacău

Onești, situat în județul Bacău, este un oraș cu o istorie bogată și o comunitate activă, fiind un punct de interes pentru afaceri datorită accesibilității sale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.850 euro, cu oferte ce încep de la 1.300 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 185 m², cu cele mai mari proprietăți având aceeași dimensiune, iar cele mai mici având 37 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori ce variază între 10 și 16 euro.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea în zonă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 103 zile, sugerând o piață activă.

Onești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, având prețuri competitive și o comunitate în dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!