Proprietăți unice: 242
Proprietari: 34
Agenție

3 zile în urmă
4

1.600 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial, zona Stadion. Pr ...

Central, Botoșani

190 mp utili
1989
Agenție

3 zile în urmă
1

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial de 340 mp

Central, Botoșani

340 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

2.001 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
1

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral 50mp

Central, Botoșani

50 mp utili
50 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp Calea Nationala ( zona ...

Est, Botoșani

120 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

1.950 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

260 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 50 mp pretabil servicii zona Piata Mica

Est, Botoșani

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

9 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

SPATII BIROURI - VEGASTEL

Central, Botoșani

30 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

4.560 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial pretabil pentru oric ...

Central, Botoșani

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 116.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Botoșani

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

400.000 €
/ lună 3,225.81 € / mp / lună

Teren si doua imobile in municipiul Botosani

Central, Botoșani

124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Aleea Luizoaia

Central, Botoșani

2.723 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

18.000 €
/ lună 620.69 € / mp / lună

Spa?iu 29 mp cu baie proprie zona Romarta

Central, Botoșani

29 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

5000mp teren drept Lebada, zona Lidl

Central, Botoșani

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

89.500 €
/ lună 47.48 € / mp / lună

Teren intravilan Municipiul Botosani

Central, Botoșani

1.885 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

297.500 €
/ lună 120.01 € / mp / lună

Teren de 2479mp in oras la asfalt

Central, Botoșani

2.479 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

57.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren drept cu suprafata mare zona fostelor ser ...

Central, Botoșani

11.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

50.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren zona de case Pensiunea Bianca

Central, Botoșani

2 camere
400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Loc de casa in oras zona centrala

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 104 mp zona O (Romarta )

Central, Botoșani

105 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

2.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Piata Mare, pret 10 euro/ ...

Ultracentral, Botoșani

222 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial, Zona Ultracentra ...

Ultracentral, Botoșani

330 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou + hala depozitare de inchiriat, Bo ...

Central, Botoșani

140 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

125.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 1500mp mai sus de Casa Lu ...

Central, Botoșani

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
/ lună 175.70 € / mp / lună

Teren ultracentral cu suprafata de 683mp

Ultracentral, Botoșani

683 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.360 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

237 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.360 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

237 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Botoșani

Botoșani, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 950 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 45.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 101 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 750 euro.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, de asemenea, 1.500 euro.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, indicând o piață stabilă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 149 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (2%) și 2 camere (1%), fără oferte pentru spații cu 3+ camere.

Botoșani reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile, cu o varietate de dimensiuni și prețuri. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Botoșani!