Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
6

21.103 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Teren intravilan Vaculesti , ID: R3107106

Văculești

2.261 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 35.678 mp la DN BotosaniDoroho ...

Brăești

La ~5km distanță

28.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Dorohoi

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

20 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Spa?ii inchiriat

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €
/ lună 655.74 € / mp / lună

vand sau inchiriez spa?iucomercialsituatinzonac ...

Dorohoi

La ~10km distanță

61 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Strada Terinca ,Dorohoi

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

4.985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Gradina pentru exploatare

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Inchiriez depozit spa?iu comercial birouri

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

180 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren extravilan, 992 mp, zona Sendriceni

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

49.000 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Teren de 2700 mp, deschiderea la strada princip ...

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

2 camere
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala 17 mp utilitati ...

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

800 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Spatiu comercial /hala 250mp Dorohoi /Spiru Ha ...

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

350 mp teren
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
/ lună 0.79 € / mp / lună

Vand casa cu pamant loc Vaculesti

Dealu Mare

La ~10km distanță

44.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

16.500 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Teren Intravilan 3600mp, Popeni - George Enescu

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.001 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial – Ultracentral Do ...

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

300 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

55.000 €
/ lună 1,078.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial Dorohoi

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

51 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Piata Centrala

Central, Dorohoi

La ~10km distanță

52 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

35.924 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dorohoi zona de Nord

Nord, Dorohoi

La ~10km distanță

5.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

46.999 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Teren intravilan 2950 mp

Vârfu Câmpului

La ~10km distanță

2.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

200 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Donatie 5000mp

Leorda

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
/ lună 95.93 € / mp / lună

Vand teren intravilan Costinesti

Costinești

La ~10km distanță

344 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren intravilan - Cervicesti

Cervicești

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

36.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare intralavin 3000mp, Vizavi de P ...

Corlăteni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

58.000 €
/ lună 13.18 € / mp / lună

Teren intravilan, 4400 mp, zona centrala Zvoris ...

Zvoriștea

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

11.770 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Teren Poiana Zvoristea cota parte 1/2, ID: R285 ...

Zvoriștea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

104.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan pentru investit 5200 mp

Berești

La ~15km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 56m deschidere

Cucorăni

La ~15km distanță

9.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren extravilan 25.000 mp in apropiere de Popa ...

Cucorăni

La ~15km distanță

25.000 mp teren