Proprietăți unice: 34
Proprietari: 34
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.560 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial pretabil pentru oric ...

Central, Botoșani

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

1.600 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Central, Botoșani

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 116.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Botoșani

490 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

400.000 €
/ lună 3,225.81 € / mp / lună

Teren si doua imobile in municipiul Botosani

Central, Botoșani

124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Catamarasti Deal

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Aleea Luizoaia

Central, Botoșani

2.723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

89.500 €
/ lună 47.48 € / mp / lună

Teren intravilan Municipiul Botosani

Central, Botoșani

1.885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2.640 €
/ lună 8 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial ultracentral Botosan ...

Central, Botoșani

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Albesti/Todireni

Central, Botoșani

9.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

799 €
/ lună 11.41 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal (50 mp + 20 mp terasa) ...

Central, Botoșani

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 50mp

Exterior Vest, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

52.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vand teren in Botosani

Central, Botoșani

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Loturi de teren 800-900 mp Gaz-apa-curent M Doa ...

Central, Botoșani

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

491 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Botoșani

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan in curtesti

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren intravilan 750mp in Botosani strada ...

Central, Botoșani

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.920 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand 732mp teren LEBADA

Central, Botoșani

732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

15.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Botoșani

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Bulevard

Central, Botoșani

100 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună
650 €
6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona ultracentral ...

Ultracentral, Botoșani

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

370 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatii birouri Bld Mihai E ...

Central, Botoșani

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren 700m2 intravilan Catamaresti Deal

Central, Botoșani

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan - intravilan 4500 mp2

Central, Botoșani

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.599 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare

Central, Botoșani

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

19.400 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Teren centru Hlipiceni, zona cu vad comercial

Central, Botoșani

3.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Lebada

Central, Botoșani

43.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

310.000 €
/ lună 658.17 € / mp / lună

vind,inchiriez

Central, Botoșani

471 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

864 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Inchiriez teren in Boto?ani 1000 mp

Central, Botoșani

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu cabinet medical

Central, Botoșani

90 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Botoșani, direct de la proprietari

Botoșani, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața locală, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 45.000 euro, ceea ce indică o diversitate în opțiuni.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari având până la 330 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face Botoșani o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 96 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Botoșani reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să închirieze spații comerciale direct de la proprietari, beneficiind de prețuri competitive și o varietate de dimensiuni. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!