Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
2

26.401 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

4.500 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Vand teren in Livezile (10 ari intravilan+64 ar ...

Livezile

7.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

52.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Teren Intravilan 25.2 Ari Livezile, Posibilitat ...

Livezile

2.520 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

307 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Livezile

Livezile

72 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună

Inchiriez curte

Unirea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.850 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Vand teren unirea

Unirea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Teren de vanzare 22 ari

Unirea

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.400 €
/ lună 16.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Unirea

La ~5km distanță

1.271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Dealul Dumitrei z ...

Unirea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

49.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Unirea, str. Platanilor

Unirea

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

900 €
/ lună
990 €
0.03 € / mp / lună

Vermes Teren Intravilan

Unirea

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

49.000 €
/ lună 54.44 € / mp / lună

Teren intravilan, toate utilitatile, 9 ari intr ...

Slătinița

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

45.000 €
/ lună 17.81 € / mp / lună

Teren Extravilan, 2526 mp, zona Slatinitei

Slătinița

La ~5km distanță

2.526 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

170.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan, 34 ari intravilan, zona Unire ...

Slătinița

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.900 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 4.854 mp, zona nor ...

Slătinița

La ~5km distanță

4.854 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

150 mp utili
350 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu de birou, 93 mp, amenajat la cheie, zona ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

93 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

175 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Spatiu de birou, finisat la cheie, 1 incapere, ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

31 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

720 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Spatiu de birou, finisat la cheie, cu 5 incaper ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

850 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

5.000 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Teren 1750 mp-ideal casa P+2-zona linistita-Uni ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.750 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Vand teren in Unirea langa Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
/ lună 68 € / mp / lună

Teren intravilan 1.250 mp Unirea, BN

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
/ lună 25.81 € / mp / lună

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan Unirea Strada Bistritei

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan Unirea 10000mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

47.900 €
/ lună 28.18 € / mp / lună

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 10.29 € / mp / lună

Teren extravilan, langa Pensiunea Jacky, Unirea ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

10.200 mp teren