Teren extravilan de vanzare, 4.854 mp, zona nord-vest

29.900 € / lună
6.16 € / mp / lună

Slătiniţa, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
4.854 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune un teren extravilan de vanzare 4.854 mp | Livada | 2 fronturi | Langa Bistrita La doar 8 km de Bistrita, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare, se vinde un teren extravilan cu un potential urias! Suprafata generoasa: 4.854 mp 2 fronturi de acces ideal pentru impartire sau acces facil din 2 directii Teren drept, foarte usor de amenajat Livada frumoasa si bine intretinuta Utilitati (apa, curent) la doar 700 m distanta Ideal pentru: Investitie pe termen lung Construirea unei case de vacanta, a unei ferme sau a unei pensiuni Continuarea activitatii agricole (livada deja productiva) Dezvoltare viitoare (zona cu potential mare!) Aer curat, liniste, privelisti superbe si acces rapid catre oras. Sunati acum pentru detalii si vizionare! Teren cu potential greu de gasit in aceasta zona la un pret corect. Cod oferta / ID BLITZ: P146312
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1537722

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Unirea
29.600 € / lună
Bistrița, Unirea
3.700 mp teren
Spațiu comercial, în Central
29.000 € / lună
Bistrița, Central
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Șieu
31.500 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
875 mp teren
Spațiu comercial, în Nepos
30.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Nepos
2.800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
30.000 € / lună
Bistrița, Central
500 mp teren