Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
2

26.401 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp, Livezile

Livezile

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

4.500 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Vand teren in Livezile (10 ari intravilan+64 ar ...

Livezile

7.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Teren Intravilan 25.2 Ari Livezile, Posibilitat ...

Livezile

2.520 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună

Inchiriez curte

Unirea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

900 €
/ lună
990 €
0.03 € / mp / lună

Vermes Teren Intravilan

Unirea

La ~5km distanță

35.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.850 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Vand teren unirea

Unirea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Unirea, str. Platanilor

Unirea

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Teren de vanzare 22 ari

Unirea

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.400 €
/ lună 16.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Unirea

La ~5km distanță

1.271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Dealul Dumitrei z ...

Unirea

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

49.000 €
/ lună 54.44 € / mp / lună

Teren intravilan, toate utilitatile, 9 ari intr ...

Slătinița

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

170.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan, 34 ari intravilan, zona Unire ...

Slătinița

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

45.000 €
/ lună 17.81 € / mp / lună

Teren Extravilan, 2526 mp, zona Slatinitei

Slătinița

La ~5km distanță

2.526 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.900 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 4.854 mp, zona nor ...

Slătinița

La ~5km distanță

4.854 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

175 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Spatiu de birou, finisat la cheie, 1 incapere, ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

31 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu de birou, 93 mp, amenajat la cheie, zona ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

93 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

150 mp utili
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

47.900 €
/ lună 28.18 € / mp / lună

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
/ lună 68 € / mp / lună

Teren intravilan 1.250 mp Unirea, BN

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
/ lună 25.81 € / mp / lună

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

143.500 €
/ lună 61.06 € / mp / lună

Teren intravilan 2.350 mp Unirea, zona Aerodrom ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

2.350 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

72.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Teren intravilan 17 ari Unirea, toate utilitati ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună
6.300 €
2.82 € / mp / lună

Vand teren in Unirea langa Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

5.000 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Teren 1750 mp-ideal casa P+2-zona linistita-Uni ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.750 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan Unirea Strada Bistritei

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

200.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren Unirea la E 58 de Vanzare !

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan Unirea 10000mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
/ lună 72.55 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp Unirea

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
2E