Proprietăți unice: 477
Proprietari: 53
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
4

1.210 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Spații comerciale de închiriat în Bistrița – lo ...

Sud-Vest, Bistrița

350 mp utili
2E
2001
Agenție

5 zile în urmă
6

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu Comercial Modern – 60 mp, Parter, zona N ...

Nord, Bistrița

60 mp utili
4E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

55.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 12 ari, zona linistita, cu priveliste fru ...

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
13

6.200 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Teren Intravilan 1000 mp - str Bistritei - Unir ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

49.990 €
/ lună 1,785.36 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50 mp, zona ultracentrala

Ultracentral, Bistrița

50 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
3

400.000 €
/ lună 98.43 € / mp / lună

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp teren
2E
Agenție

5 zile în urmă
2

60.000 €
/ lună 105.26 € / mp / lună

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

41.500 €
/ lună 51.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -813 mp Valea Jelne ...

Central, Bistrița

813 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

310 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 6 ...

Central, Bistrița

62 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

610 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 1 ...

Central, Bistrița

122 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

280 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

280 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

57 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp - Cap de Bou

Independenței, Bistrița

90 mp utili
1936
Agenție

5 zile în urmă
4

47.000 €
/ lună 85.45 € / mp / lună

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

100 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, cu o supraf ...

Central, Bistrița

20 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala de 250 mp plus 61 mp birouri

Central, Bistrița

250 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

2.800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafata de 560 mp - Bis ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
3

13.000 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 mp - Zona Centura -Vama

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, modern, situat l ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
13

33.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential turistic 5 ha in ...

Central, Bistrița

50.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de 12 ari cu panorama asupra orasului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp la strada-ideal magazin, ...

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
5

55.500 €
/ lună 38.95 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Tarpiului

Central, Bistrița

1.425 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Zavoaie

Central, Bistrița

1.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bistrița

Bistrița, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Analizând piața spațiilor comerciale de închiriat, Imoradar24.ro îți prezintă cele mai relevante informații:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere este de aproximativ 580 euro, cu oferte care încep de la 157 euro și pot ajunge până la 8.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 85 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.600 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (3%), 2 camere (4%) și 3+ camere (6%).
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 8.000 euro.
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.

Bistrița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în acest oraș dinamic? Explorează acum ofertele disponibile!