Proprietăți unice: 477
Proprietari: 53
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

105.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp - Calea Moldovei| Ideal ...

Calea Moldovei, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

108.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

299 €
/ lună 6.64 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu pentru birouri, servicii ...

Ultracentral, Bistrița

45 mp utili
1900
Agenție

1 lună în urmă
13

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Hale Service Camioane & Utilaje Grele – Incinta ...

Sud-Vest, Bistrița

Agenție

1 lună în urmă
15

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu Comercial sau Birouri de Închiriat

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu ultrafinisat,in sup ...

Ultracentral, Bistrița

250 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

4.174 €
/ lună
4.235 €
27.83 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium – Fost Sediu Bancar | ...

Decebal, Bistrița

150 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Birouri de inchiriat , zona Centura

Central, Bistrița

6 camere
180 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial 70 mp, Zona ANDREI MURESANU

Decebal, Bistrița

70 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - zonă excelentă! ...

Calea Moldovei, Bistrița

50 mp utili
3E
2022
Agenție

4 luni în urmă
6

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 600 mp-2 nivele-parcari-Zona Str. ...

Sud, Bistrița

600 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 25-300 mp-2 nivele et 1/2-Zona S ...

Sud, Bistrița

300 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 25 mp-etaj 1-parcare-Zona Str. Lib ...

Sud, Bistrița

25 mp utili
1998
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

8.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu industrial cu utilizare mixtă(producție ...

Viișoara, Bistrița

Agenție

5 luni în urmă
14

551 €
/ lună
500 €
6.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Cabinet ALL-INCLUSIVE!

Central, Bistrița

80 mp
2000
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Studio 35mp de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

85 mp utili
1989
Agenție

8 luni în urmă
5

1.498 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala, spatiu 780 mp, Padel, depozitare, product ...

Industrială, Bistrița

1E
Agenție

8 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 132 mp, ultracentral, zona pie ...

Ultracentral, Bistrița

132 mp utili
1E
1883
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.299 €
/ lună
1.900 €
9.20 € / mp / lună

Spațiu cazare muncitori, de închiriat, 9 camere ...

Industrială, Bistrița

250 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.230 €
/ lună
1.017 €
6.06 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 204 mp – zona P ...

Industrială, Bistrița

203,4 mp utili
2E
1985
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 4 sau mai multe incaperi l ...

Central, Bistrița

200 mp
3E