Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
1

43.000 €
/ lună 19.55 € / mp / lună

Vand Balta de pescuit, teren langa padure

Stracoș

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Stracoș

3.007 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.500 €
/ lună 486.84 € / mp / lună

Loc pentru Casă/Teren intravilan

Calea Mare

La ~5km distanță

38 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.100 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

De inchiriat teren intravilan cu utilitati +un ...

Bucium

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

69.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren santelec

Sântelec

La ~5km distanță

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in poiana Fasca sau schmb cu diverse ...

Surduc

La ~10km distanță

8.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.000 €
/ lună 4.52 € / mp / lună
45.000 €

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

5.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 10.82 € / mp / lună

Teren intravilan 4621 mp, 90mp front stradal, L ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

4.621 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

39.500 €
/ lună 15.80 € / mp / lună

Teren intravilan Felcheriu-Osorhei 2500mp

Felcheriu

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

126.000 €
/ lună 45.37 € / mp / lună

Teren 2777 mp intravilan, utilitati, Felcheriu

Felcheriu

La ~10km distanță

2.777 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

17.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~10km distanță

7.089 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

11.500 €
/ lună 2.95 € / mp / lună
11.800 €

Teren Mierlau

Mierlău

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Se vinde teren intravilan 2500mp carandeni comu ...

Cărăndeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

104.800 €
/ lună 71.24 € / mp / lună

Teren 1471mp Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.471 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

69.900 €
/ lună 23.30 € / mp / lună
74.800 €

Teren intravilan in localitatea Betfia

Betfia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

123.000 €
/ lună 22.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia, 5487 mp intravilan, ...

Betfia

La ~10km distanță

5.487 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

123.000 €
/ lună 22.42 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 5487 mp cu dublu front st ...

Betfia

La ~10km distanță

5.487 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

69.500 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de vanzare in Betfia loca ...

Betfia

La ~10km distanță

1.966 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

65.500 €
/ lună 34.46 € / mp / lună

RECO teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.901 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

36.500 €
/ lună 73 € / mp / lună

RECO teren la asfalt de vanzare in zona Betfia

Betfia

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

36.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

De vanzare 3 parcelele Betfia intravilan 500 mp ...

Betfia

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

34.000 €
/ lună 60.71 € / mp / lună

RECO Teren intravilan langa padure- PUZ aprobat ...

Betfia

La ~10km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

27.000 €
/ lună 38.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
/ lună 38.33 € / mp / lună

RECO Teren exclusivist 1800 mp in Betfia panora ...

Betfia

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren intravilan, Betfia, Bihor

Betfia

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

89.900 €
/ lună 26.10 € / mp / lună
102.500 €

RECO teren intravilan Betfia ideal pentru casa ...

Betfia

La ~10km distanță

3.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

70.217 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 1433mp cu casa/anexe demolabile in Betfia

Betfia

La ~10km distanță

1.433 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

129.900 €
/ lună 13.72 € / mp / lună

Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, langa padure ...

Betfia

La ~10km distanță

9.465 mp teren
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

499 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren De Inchiriat Baile Felix E73

Cordău

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

56.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

RECO teren Cordau

Cordău

La ~10km distanță

1.600 mp teren