Sântandrei
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren de vanzare Episcopia Bihor!

Sântandrei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

47.500 €
/ lună 47.83 € / mp / lună

Vand teren Santandrei 992 mp

Sântandrei

993 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

72.900 €
/ lună 97.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Oradea / Santandrei / 750 m ...

Sântandrei

750 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 72,900 € și 75.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren de vanzare 500 mp, Calea Santandrei, Orad ...

Sântandrei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

42.500 €
/ lună
43.000 €
79.74 € / mp / lună

Teren intravilan

Sântandrei

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

38.800 €
/ lună 70.16 € / mp / lună

Parcela de vanzare Santandrei, toate utilitatil ...

Sântandrei

553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 96.77 € / mp / lună

Vant teren intravilan Santandrei str dorului

Sântandrei

465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Sântandrei

2.719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp Santandrei

Sântandrei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

125.700 €
/ lună 172.19 € / mp / lună

Teren de VANZARE in Santandrei 730 mp

Sântandrei

730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Sântandrei

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.500 €
/ lună 71 € / mp / lună

Teren de vanzare Santandrei

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

725.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare 29.000 mp ideal pentru parcela ...

Palota

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

34.000 €
/ lună 60.18 € / mp / lună

Teren pentru casa Santandrei

Palota

La ~5km distanță

565 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/ vand 10.000 mp de teren balastat .

Sântion

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez Hale depozitare ?i productie in orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren extravilan in Episcopia Bihor

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

499 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez hale industriale ?i depozitare cu par ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

6.000 mp utili
114.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat in cartierul Luc ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

954 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, birouri

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial birouri de inchiriat - toate c ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

58 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand/Schimb/Rate Teren intravilan ,construibil ...

Dacia, Oradea

La ~5km distanță

1.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Dau in chirie spa?iu comercial Rogerius

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

91.000 €
/ lună 1,625.00 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial renovat

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Dau in chirie sp comercial in Rogerius

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

107.000 €
/ lună
119.500 €
2,675.00 € / mp / lună

spa?iu comercial alimenta?ia publica

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

700 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Iosia

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

57 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - b ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

31 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

inchiriez parcare exterioara Iosia Onestilor - ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri, zona Iosia Lotus Reta ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

16 mp utili