Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

333 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren cu birou de inchiriat Alesd, Tinaud

Tinăud

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

52 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vind teren zona liceului din Alesd

Aleșd

La ~5km distanță

635 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare pentru casa

Central, Aleșd

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

432 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Alesd-Centru

Central, Aleșd

La ~5km distanță

45 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.848 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren Cetea cabana casa vacanta

Central, Aleșd

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

77 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Aleșd

La ~5km distanță

9.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Vand loc de casa in sat. Butani, com. Magesti , ...

Butani

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Chistag

La ~5km distanță

28.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chistag

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vind teren cu proiect de casa fundatia turnata

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

106.750 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren de vanzare 3.05 Ha Sinteu, Bihor | Peisaj ...

Șinteu

La ~10km distanță

30.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

45.000 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

De vanzare 16250 mp teren Sinteu

Șinteu

La ~10km distanță

16.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzaze in Sinteu 24 773 metri patrati

Șinteu

La ~10km distanță

24.773 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E60 tileagd 5800mp ideal pe afacere sau c ...

Tileagd

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Tileagd

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Tileagd

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in poiana Fasca sau schmb cu diverse ...

Surduc

La ~20km distanță

8.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Damis com Bratca

Damiș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri arabile sat Tria (50 km distanta de Or ...

Tria

La ~25km distanță

6.738 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

28.000 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Ocazie! Teren intravilan Bulz-Munteni

Munteni

La ~25km distanță

6.487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

28.276 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren de vanzare la munte

Ponoară

La ~25km distanță

7.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

26.000 €
/ lună 3.94 € / mp / lună

Teren intravilan 2 casute din lemn cu peisaj sp ...

Ponoară

La ~25km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

17.500 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Zăuan

La ~25km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Stracoș

La ~25km distanță

3.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

La ~30km distanță

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~30km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

La ~30km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

La ~30km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

La ~30km distanță

560 mp teren