Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TerenURI COMISION *0* pt.parcelare & industrial ...

Alparea

7.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
/ lună 47 € / mp / lună

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Fughiu

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

3 parcele teren Fughiu 500 mp langa lac 10 min ...

Fughiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

La ~5km distanță

1.480 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 119.57 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Strada Facliei

Oșorhei

La ~5km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

La ~5km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilant in Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~5km distanță

7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 59.41 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Osorhei in spate la Parcul Industrial, la ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.000 €
/ lună 56.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Cheriu

La ~5km distanță

764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

43.000 €
/ lună 52.00 € / mp / lună

Teren Cheriu de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan

Cheriu

La ~5km distanță

763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 37.61 € / mp / lună

Intravilan Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.994 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună 39.14 € / mp / lună
42.000 €

Teren intravilan Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună

Inchiriez teren

Rontău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7.000 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spatiu Pentru Centru de Imagistica/Recuperare M ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Pentru Centru de Imagistica/Recuperare, ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

La ~5km distanță

1.890 mp teren