Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea lui Ion

4.870 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan com Rediu, Jud Neamt Strada Me ...

Socea

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Buhuși

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Buhuși

La ~5km distanță

360 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 0.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Podoleni

La ~10km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 515.87 € / mp / lună

Spatiu Comercial Garleni

Gârleni

La ~15km distanță

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Vand 5,400 mp = Teren Extravilan in Luncani; Ba ...

Luncani

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Vand 2756 mp teren in Luncani

Luncani

La ~15km distanță

2.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 3000m

Luncani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

Vand 5940mp ,teren intravilan ,sat Izvoare , co ...

Bahna

La ~15km distanță

5.940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

46.500 €
/ lună 80.17 € / mp / lună

Persoana fizica vand teren intravilan stradal i ...

Hemeiuș

La ~20km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

75 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren la strada in Hemeiusi

Hemeiuș

La ~20km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

194 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren strada princiupala

Săvinești

La ~20km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Săvinești

La ~20km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Lilieci

Lilieci

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

9.900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan Margineni-Neamt

Hoisești

La ~20km distanță

990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

27.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Teren Magura in apropiere Helen

Măgura

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

45.000 €
/ lună 35.57 € / mp / lună

Teren intravilan Magura

Măgura

La ~25km distanță

1.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 800 mp teren Magura-Farbe

Măgura

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilat, Comuna Faurei, Neamt, 2085 mp

Micșunești

La ~25km distanță

2.085 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand teren 5000 mp Harlesti Jud. Bacau cu desch ...

Hârlești

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.000 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Mărgineni

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

650 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2+PANOU Publicitar 12m2+CUR ...

Mărgineni

La ~25km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Mărgineni

La ~25km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

7.161 €
/ lună
7.360 €
5.44 € / mp / lună

Vand lot de casa

Făurei

La ~25km distanță

1.317 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

294 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Gherăiești, Bacău

La ~25km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.120 €
/ lună 90.30 € / mp / lună

Teren de vanzare 860mp in Gheraiesti, acces pav ...

Gherăiești, Bacău

La ~25km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

55.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan str.Arinilor Gheraiesti

Gherăiești, Bacău

La ~25km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
12

16.500 €
/ lună 29.68 € / mp / lună

Teren intravilan-extravilan

Gherăiești, Bacău

La ~25km distanță

556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

800 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Calea Moldovei, Bacău

La ~25km distanță

4.700 mp teren