Inchiriez spa?iu comercial

294 € / lună
14.70 € / mp / lună

Gherăieşti, Bacău

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial in Bacau str.calea Moldovei Nr 71 cu suprafa?a utila de 20mp.Grup sanitar ?i curent 220. ID anun? : 1763808797
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Aprilie 2026 ID anunț: 1076039
Suprafață utilă: 20 mp
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 25 mp, în 9 Mai
297 € / lună
Bacău, 9 Mai
25 mp utili
4E
Spațiu comercial, de 21 mp, în Ștefan cel Mare
300 € / lună
Bacău, Ștefan cel Mare
21 mp utili
Spațiu comercial, de 16 mp, în Ultracentral
280 € / lună
Bacău, Ultracentral
16 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 36 mp, în Central
300 € / lună
Bacău, Central
36 mp utili
Spațiu comercial, de 18 mp, în Central
299 € / lună
Bacău, Central
18 mp utili
2000
Spațiu comercial, de 25 mp, în Banca Națională
270 € / lună
Bacău, Banca Națională
25 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 30 mp, în Central
285 € / lună
Bacău, Central
30 mp utili
2000
Spațiu comercial, de 14 mp, în Central
285 € / lună
Bacău, Central
14 mp utili
Spațiu comercial, de 32 mp, în Milcov
301 € / lună
Bacău, Milcov
32 mp utili
1996