Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN2 E85 in Sascut, judetu ...

Sascut

12.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

inchiriez hala 250 mp 3 usi 5m inaltime

Berești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 21.55 € / mp / lună

Vand teren de casa

Berești

La ~5km distanță

580 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan Adjudu Vechi

Adjudu Vechi

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1200 m2, Adjud, Vrancea

Central, Adjud

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.320 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Adjud

La ~10km distanță

572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

19 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat, fara comision

Central, Adjud

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Adjud, 2.8Ha, deschidere 108m ...

Central, Adjud

La ~10km distanță

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial!

Adjud

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, in Adjud

Central, Adjud

La ~10km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Adjud - de inchiriat

Adjud

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

18.600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

2480 mp, teren intravilan comuna Parava, sat Dr ...

Drăgușani

La ~15km distanță

2.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24.000 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

De vanzare doua hectare teren extravilan Corbit ...

Rădăcinești

La ~15km distanță

20.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13.500 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1121 mp- Paunesti, zona Novace ...

Păunești

La ~15km distanță

1.121 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren intravilan si HALA

Răcăciuni

La ~20km distanță

957 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

14.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren intravilan + Autorizatie de construire Ca ...

Cașin

La ~25km distanță

2.172 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Casin

Cașin

La ~25km distanță

3.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

123 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona Dalas

Onești

La ~25km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchirez sau vand spatiu comercial

Central, Onești

La ~25km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Onești

La ~25km distanță

2.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.800 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Vand inchiriez spa?ii comerciale One?ti

Central, Onești

La ~25km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala comerciala construc?ie 2020

Central, Onești

La ~25km distanță

516 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

11 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Onesti 80 m2

Onești

La ~25km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 170 MP VICTORIA S ...

Central, Onești

La ~25km distanță

170 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu de inchirat TCR- Carom Onesti pentru bir ...

Central, Onești

La ~25km distanță

70 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN ONESTI LANGA GARA, ZONA ...

Est, Onești

La ~25km distanță

240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

24.000 €
/ lună 40.13 € / mp / lună

Vand teren curs constructii

Central, Onești

La ~25km distanță

598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

La ~25km distanță

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Onești

La ~25km distanță