Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, 2000 mp teren extravilan, zona Targ ...

Letea Veche

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str. Republcii Nr.54 ...

Letea Veche

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare in Letea-Veche. Jud.Bacau

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1.528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp-Letea Veche

Letea, Bacău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

149.500 €
/ lună
210.000 €
49.83 € / mp / lună

Teren industrial vanzare

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună
1.000 €
10 € / mp / lună

Inchiriere

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,250.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Vanzare Inchiriere

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

200 mp utili
200 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

764 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Spatiu comercial str Chimiei de inchiriat vanza ...

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună 18.69 € / mp / lună

Ocazie! Spa?iu comercial zona Narcisa la parter ...

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiul comercial/prestari servicii

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.100 €
16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 60mp NARCISA Bacau

Narcisa, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

600 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

spatiu comercial birouri de inchiriat

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.800 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Spatiu cu vad exceptional in zona Orizont

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

122 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,800 € și 2.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

614 €
/ lună 17.06 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial in sta?ia de autobuz Orizont

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

228 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Inchiriere Salon de Infrumusetare COMPLET DOTAT ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
19

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand/ Inchiriez spa?iu comercial in intersec?ie ...

Bistrița Lac, Bacău

La ~5km distanță

300 mp utili
1987
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Mioriței, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

40.000 €
/ lună 1,666.67 € / mp / lună

spa?iu comercial

Ruși-Ciutea

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

3.950 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu premium de inchiriat 316 mp Etaj 1 |257 ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

316 mp utili
2016
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

70.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren + imobil Serbanesti Letea Veche

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan Serbanesti - Letea Veche - toa ...

Șerbănești, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

4 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala zona Mioritei

Ștefan cel Mare, Bacău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

300 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Camera de inchiriat in Salon

Ștefan cel Mare, Bacău

La ~5km distanță

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri Parter, Zona Intens Ci ...

Energiei, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bacău

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.750 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial Pictor Aman

Central, Bacău

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

1.079 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Oportunitate investi?ie depozite Bacau Magura

Central, Bacău

La ~5km distanță

700 mp utili