Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
5

16.500 €
/ lună 41.25 € / mp / lună

Teren de vanzare, Str. Infratirii, Jud. Bacau

Letea Veche

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 2.34 € / mp / lună

Teren 4269 mp com. Letea Veche, jud. Bacau

Letea Veche

4.269 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

107.456 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 6,716mp Bacau / Aleea INFRATIRII nr.23 Iz ...

Letea Veche

6.716 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

1.100.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren,

Letea Veche

22.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren Letea Veche 2000mp de Inchiriat

Letea Veche

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar, 2000 mp teren extravilan, zona Targ ...

Letea Veche

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

76.360 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren constructii langa oras, Letea-Veche

Letea Veche

1.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str. Republcii Nr.54 ...

Letea Veche

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

52.500 €
/ lună 106.06 € / mp / lună

Ura teren 495 mp intravilan-toate utilitatile

Letea Veche

495 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare in Letea-Veche. Jud.Bacau

Letea, Bacău

La ~5km distanță

1.528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp-Letea Veche

Letea, Bacău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

159.800 €
/ lună 32.24 € / mp / lună

Teren 4.956mp Letea Veche / Calea BARLADULUI

Letea, Bacău

La ~5km distanță

4.956 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
13

1.599 €
/ lună 3.79 € / mp / lună

Hala 182 mp + birouri /spatii depozitare 120 mp ...

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

422 mp utili
1E
2019
Agenție

11 luni în urmă
5

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

IZVOARE, TEREN 1000mp, STRADAL

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

149.500 €
/ lună
210.000 €
49.83 € / mp / lună

Teren industrial vanzare

Izvoare, Bacău

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Teren de vanzare , 700 mp, Serbanesti - Dorului

Holt

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună
1.000 €
10 € / mp / lună

Inchiriere

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

620 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 94 mp zona Alecu ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
2008
Agenție

3 luni în urmă
6

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu comercial, zona cu vad! CE1 ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

850 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 53 mp de inchiriat, Str. Al ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

53 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial,Inchiriere | Zona Alecu Russo

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare stradal cladire ind ...

Alecu Russo, Bacău

La ~5km distanță

417,06 mp utili
2002
Agenție

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spații moderne de închiriat – zona Ti ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

12 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

1.649 €
/ lună 14.46 € / mp / lună

Spatiu de birouri premium 114 mp pe Strada St ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

114 mp
1980
Agenție

7 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Spatiu Comercial Nou de Inchiriat, Arena Reside ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

46,2 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
5

2.080 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 520 mp, toate uti ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
9

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii de birouri 320 mp (160 mp pe nivel)+hala ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
1

450 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Teren De Inchiriat Zona Margineni

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

600 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Cabinet stomatologic- 1 punct de lucru - str. 9 ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

44 mp utili
4E
1960
Agenție

8 luni în urmă
10

820 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial zona centrala Bacău

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

82 mp utili
4E
1983