Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Comănești, lângă Poliție – geamuri mari, vizibi ...

Comănești

49 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Teren 1584 mp Comanesti, jud. Bacau

Podei

La ~5km distanță

1.584 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Vermești

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Triaj Darmanesti

Dărmăneasca

La ~5km distanță

2.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de 175mp, ideal pentru showroo ...

Moinești

La ~5km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

830 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Moinesti

Moinești

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.77 € / mp / lună

Terent de vanzare

Central, Moinești

La ~5km distanță

2.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 45.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, Gazarie, Moinesti

Central, Moinești

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.490.000 €
/ lună 100.52 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, Teren 24772 mp, Moi ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

24.772 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

3.501 €
/ lună 31.83 € / mp / lună

Preluare restaurant de succes - oportunitate de ...

Central, Moinești

La ~5km distanță

110 mp utili
1E
2017
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Moinești

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

58 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat Moinesti

Central, Moinești

La ~5km distanță

8.000 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

400 €
/ lună

Spatiu comercial

Central, Moinești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1964 mp-doua drumuri de acces- ...

Dofteana

La ~15km distanță

1.960 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

129.900 €
/ lună 25.98 € / mp / lună

Teren Cu Hale De Productie De Vanzare - Agas

Agăș

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

29.999 €
/ lună 2.23 € / mp / lună

Casa din chirpici, bucatarie de vara si 1.34 ha ...

Ardeoani

La ~20km distanță

2 camere
13.434 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zemeș, poziție ...

Zemeș

La ~20km distanță

102,52 mp utili
3E
1988
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 13.26 € / mp / lună

Teren intravilan, suprafata 1886 mp, front stra ...

Zemeș

La ~20km distanță

1.886 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Bolătău

La ~20km distanță

13.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

33.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Extravilan 2200mp

Brătești

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

780 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Targu Ocna – cu acces stra ...

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

120 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

6.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN STATIUNEA TG O ...

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

589 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

77 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren cartier rezidential

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

1.599.900 €
/ lună 48.25 € / mp / lună

Teren Intravilan Devanzare 33161 Mp De Vanzare ...

Central, Târgu Ocna

La ~20km distanță

33.161 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
14

106.800 €
/ lună 31.41 € / mp / lună

Teren de vanzare 3400 mp Lilieci Bacau

Livezi

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Slanic Moldova - teren intravilan 4050 mp , pre ...

Slănic-Moldova

La ~25km distanță

8.110 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

39.900 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Slanic Moldova

Central, Slănic-Moldova

La ~25km distanță

15.355 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

149.900 €
/ lună 5.66 € / mp / lună

Teren pentru Crearea unui Parc de Distractive i ...

Central, Slănic-Moldova

La ~25km distanță

26.500 mp teren