Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Urgent!Inchiriez vand spatiu comercial

Coman

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp Strada 22 Decembrie Moinesti (vasi ...

Coman

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

12.345 €
/ lună 112.23 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Coman

110 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

85.000 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

4.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat/vanzare 340 mp utili | Cont ...

Coman

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.050 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Coman

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Coman

13.677 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren zona Magura-Hanul lui Matei

Bârzulești

La ~5km distanță

10.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan +extravilan

Bălțata

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 52.15 € / mp / lună

Teren intravilan DJ Bacau-Statiunea Sarata Bai

Luizi-Călugăra

La ~10km distanță

1.630 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
/ lună 49.24 € / mp / lună

Investitie Teren Intravilan DN2 (E85) 4.874 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

4.874 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

178.000 €
/ lună 75.01 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 2.373 mp faza DTAC ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2.373 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

292 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat 375 mp + curte 1400 mp | acce ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

375 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

44.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 800 mp teren Magura-Farbe

Măgura

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

27.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Teren Magura in apropiere Helen

Măgura

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

De inchiriat parter sau intreaga cladire

CFR, Bacău

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

156 €
/ lună 2.03 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial in Helegiu cent ...

Helegiu

La ~15km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.800 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Spa?iu cu vad excep?ional in zona Orizont

Cornișa, Bacău

La ~15km distanță

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

210.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren industrial vanzare in rate

Izvoare, Bacău

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiul comercial/prestari servicii

Narcisa, Bacău

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.100 €
16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 60mp NARCISA Bacau

Narcisa, Bacău

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună
2.300 €
18.69 € / mp / lună

Ocazie! Spa?iu comercial zona Narcisa la parter ...

Narcisa, Bacău

La ~15km distanță

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

764 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Spatiu comercial str Chimiei de inchiriat vanza ...

Narcisa, Bacău

La ~15km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,250.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Vanzare Inchiriere

Narcisa, Bacău

La ~15km distanță

200 mp utili
200 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Depozite, hale si birouri de inchiriat

Calea Moinești, Bacău

La ~15km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spa?iu Comercial - zona Gara Bacau

Gară, Bacău

La ~15km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial in sta?ia de autobuz Orizont

Orizont, Bacău

La ~15km distanță

228 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

622 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Orizont, Bacău

La ~15km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

600 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

spatiu comercial birouri de inchiriat

Orizont, Bacău

La ~15km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez camere pentru activitati beauty, intr ...

Exterior Vest, Bacău

La ~15km distanță

11 mp utili