Spa?iu de inchiriat la parter in vila

450 € / lună
10.23 € / mp / lună

Central, Piteşti

Suprafață utilă totală:
44 mp

Descriere spațiu comercial

Spa?iu de inchiriat pe termen lung la parterul unei vile, 44mp, 2 camere si baie, zona Fra?ii Gole?ti. Se incheie contract ANAF, plata chiriei in avans pe o luna + 1 luna garan?ie. Utilita?ile se achita separat. ID anun? : 1742128974
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 461187
Suprafață utilă: 44 mp
Suprafață utilă totală: 44 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Hârsești
489 € / lună
Județul Argeș, Hârsești
833 mp teren
Spațiu comercial, de 61 mp, în Frații Golești
450 € / lună
Pitești, Frații Golești
61 mp utili
6E
Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
486 € / lună
Județul Argeș, Costești
50 mp utili
Spațiu comercial, de 120 mp, în Bălilești
480 € / lună
Județul Argeș, Bălilești
120 mp utili
Spațiu comercial, de 45 mp, în Ultracentral
450 € / lună
Pitești, Ultracentral
45 mp utili
Spațiu comercial, de 130 mp, în Craiovei
450 € / lună
Pitești, Craiovei
130 mp utili
2005
Spațiu comercial, de 130 mp, în Craiovei
450 € / lună
Pitești, Craiovei
130 mp utili