Inchiriez spatiu comercial

294 € / lună
7.95 € / mp / lună

Războieni, Piteşti

Suprafață utilă totală:
37 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez spatiu comercial in Razboieni, stradal in zona pie?ei in suprafa?a de 37 mp . Spa?iul dispune de centrala termica, aer condi?ionat, camere de supraveghere, vad comercial foarte bun. Pentru informa?ii suplimentare suna?i la ID anun? : 1737488365
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 04 Aprilie 2026 ID anunț: 593685
Suprafață utilă: 37 mp
Suprafață utilă totală: 37 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 40 mp, în Trivale
300 € / lună
Pitești, Trivale
40 mp utili
Spațiu comercial, de 1,000 mp, în Central
299 € / lună
Pitești, Central
1.000 mp utili
1.000 mp teren
Spațiu comercial, de 23 mp, în Frații Golești
287 € / lună
Pitești, Frații Golești
23 mp utili
Spațiu comercial, de 11 mp, în Ultracentral
300 € / lună
Pitești, Ultracentral
11 mp utili
Spațiu comercial, de 60 mp, în Central
300 € / lună
Pitești, Central
60 mp utili
Spațiu comercial, de 20 mp, în Ceair
300 € / lună
Pitești, Ceair
20 mp utili
Spațiu comercial, de 90 mp, în Craiovei
320 € / lună
Pitești, Craiovei
90 mp utili
Spațiu comercial, de 12 mp, în Ultracentral
275 € / lună
Pitești, Ultracentral
12 mp utili
4E
Spațiu comercial, de 23 mp, în Frații Golești
287 € / lună
Pitești, Frații Golești
23 mp utili