Proprietăți unice: 135
Proprietari: 47
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.201 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 60 mp Ultracentral, trafic pie ...

Central, Pitești

59 mp utili
1960
Agenție

7 ore în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Central, Pitești

100 mp utili
Agenție

11 ore în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Central, Pitești

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM,600 MP, VITRINA STRADA ...

Central, Pitești

600 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

550.000 €
/ lună 200.51 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie de constructie ...

Central, Pitești

2.743 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

94.000 €
/ lună 191.84 € / mp / lună

Vand teren intravilan, curti-constructii, zona ...

Central, Pitești

490 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

53.500 €
/ lună 93.04 € / mp / lună

Teren intravilan 575 mp Valea Geamana

Central, Pitești

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Str balotesti , pitesti

Central, Pitești

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.040.000 €
/ lună 800 € / mp / lună

Teren Central 1300 mp

Central, Pitești

1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Central, Pitești

200 mp utili
1E
2003
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.500 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

CLADIRE noua, stradal - P+2E+M (TERASA) - cent ...

Central, Pitești

272 mp utili
3E
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.900 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Spatiu comercial premium in vila – Bd. Republic ...

Central, Pitești

235 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
14

2.300 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Strada Mare, zona pietonala ...

Central, Pitești

240 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

672 €
/ lună 6 € / mp / lună

Birouri de închiriat - Ideal pentru Afacerea TA ...

Central, Pitești

2 camere
112 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Pitești

1.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

1.440 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial central stradal pretabil clini ...

Central, Pitești

240 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Birouri. 25 mp + dependinte - Parter - C ...

Central, Pitești

25 mp
1980
3E
Agenție

Mai mult de un an
16

240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral Pitesti

Central, Pitești

24 mp
2005
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

15 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pitesti

Central, Pitești

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

1.000 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Pitești

36 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

73.900 €
/ lună 78.45 € / mp / lună

Teren zona Slava, zona rezidentiala, sup = 942 ...

Central, Pitești

942 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

900 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

spatiu salon infrumuse?are

Central, Pitești

56 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

1.000 €
/ lună 1.82 € / mp / lună

Teren 550 mp. de inchiriat zona Podul Viilor |v ...

Central, Pitești

550 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

239 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birou

Central, Pitești

40 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 239 € și 240 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.800 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Pitești

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

196 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

inchiriez frizerie ultra central afacere la che ...

Central, Pitești

43 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

13.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren oferta buna 600 mp

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 Mp Maracineni, Arges

Central, Pitești

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Pitesti

Central, Pitești

61 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pitesti

Central, Pitești

60 mp utili