Proprietăți unice: 135
Proprietari: 47
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriez spatiu + curte interioara - Piata Tra ...

Central, Pitești

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

De inchiriat! Cladire P+etaj1,2 ,zona centrala

Central, Pitești

330 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

cota de 3/32 teren extravilan-Loc Cateasca, jud ...

Central, Pitești

1.735 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

330.000 €
/ lună 475.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Pitesti

Central, Pitești

694 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral - b-dul Republici ...

Central, Pitești

140 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatii de inchiriat central, stradal

Central, Pitești

220 mp utili
3E
Agenție

2 luni în urmă
12

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 6000 mp. intravilan Smeura, str. Olteni

Central, Pitești

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

495.000 €
/ lună 280.93 € / mp / lună

Oportunitate investitie zona centrala; potentia ...

Central, Pitești

1.762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri centru 100 mp si 45 mp ...

Central, Pitești

77 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren Auchan Bradu

Central, Pitești

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

900 €
/ lună 6.21 € / mp / lună

NOU i ichiriere spatiu la cheie 145mp si 2 gara ...

Central, Pitești

145 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

54.999 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Central, Pitești

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

195.000 €
/ lună 356.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Central, Pitești

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

393 €
/ lună 13.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ultra central Pitesti

Central, Pitești

29 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
/ lună 356.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Central, Pitești

547 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.290.000 €
/ lună 36.13 € / mp / lună

Teren 35700 mp, intravilan industrialdepozitare ...

Central, Pitești

35.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

79.990 €
/ lună 45.04 € / mp / lună

Teren Albota, Str. Morlovani, Su=1776 mp, D=40 ...

Central, Pitești

1.776 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

3.120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 26.000 mp, Bascov

Central, Pitești

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Spatiu comercial premium ultracentral/parter/st ...

Central, Pitești

90 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

550 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, 33 mp - CENTRU PITE?TI

Central, Pitești

33 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL 72 mp - CENTRU PITE ...

Central, Pitești

72 mp utili
2024
Agenție

5 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 17.12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Pitesti - Centru

Central, Pitești

146 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

550 €
/ lună
450 €
17.19 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, 32 mp - CENTRU PITE?TI

Central, Pitești

32 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

2.200 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Pitești

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

299 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

teren Mun Pitesti , pretabil orice !

Central, Pitești

1.000 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 299 € și 350 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

10.787 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Vand doua terenuri zona Cuca

Central, Pitești

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

29.500 €
/ lună 58.19 € / mp / lună

Teren parcelabil 507 mp Uiasca, Bascov 29.500 / ...

Central, Pitești

507 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

83 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren zavoi Stefanesti intravilan suprafata 503 ...

Central, Pitești

503 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren Pitesti

Central, Pitești

1.036 mp teren
1E