Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Banat, Pitești

255 mp utili
2E
2015
Agenție

10 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Pitesti zona Nord 600 mp pretabila product ...

Banat, Pitești

600 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ~55 mp Strada Exerc ...

Banat, Pitești

55 mp utili
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.650 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Banat -amenajat ...

Banat, Pitești

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

150.000 €
/ lună 1,630.43 € / mp / lună

Proprietar ofer vanzare parter vila noua , zona ...

Banat, Pitești

92 mp utili
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

109.900 €
/ lună 2,035.19 € / mp / lună

SUPER Oferta spatiu de vanzare|inchiriat

Dacia, Pitești

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial pretabil cabinet ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, Pitești

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

1998

Agenție

1 lună în urmă
3

245 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Birou situat in zona Teilor, etaj 2, pretabil s ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

39 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Beauty Salon Pite?ti, str. Teilor

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
2E
Agenție

9 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu pentru Birouri, multifunctiona ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

250 mp utili
6E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriere

Central, Pitești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

De inchiriat spa?ii comerciale in Pite?ti, intr ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

12.300 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

CTPark Pitesti, hale productie, depozitare, log ...

Exterior Sud, Pitești

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.550 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere spatiu ,zona Complex Comercial Slava

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

650 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez teren la 6 minute de centru

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.100 mp utili
1.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

29 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez Sala Conferinte - Salon Cursuri Maste ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

4.719 €
/ lună
3.900 €
3.93 € / mp / lună

Hala industriala si cladire de birouri Pitesti

Exterior Nord, Pitești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

19 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriem sala conferinta, prezentare produse, ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

360 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu birou UltraCentral | Utilitati incluse

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 265 mp - galerie com ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

265 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Casa de inchiriat ultracentral Pitesti.

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez Hala

Central, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

340 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat , Pitesti

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
14

2.300 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Strada Mare, zona pietonala ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu Central parter, langa liceul Zinca Goles ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

38 mp utili
40 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.210 €
/ lună
1.000 €
10.08 € / mp / lună

Hala 125 mp + teren 234 | Spatiu Comercial | Pi ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

120 mp utili
2019
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu de aprox. 40 mp, la bloc- part ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Pitești, Banat

Pitești, un oraș vibrant din Banat, este cunoscut pentru dezvoltarea sa economică și accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.200 euro, considerat accesibil comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mari având până la 600 m² și cele mai mici de 60 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori ce variază de la 4 euro pentru cele mai accesibile până la 20 euro pentru cele mai scumpe.
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Piața din Pitești este activă, ceea ce face ca spațiile comerciale să fie disponibile pentru închiriere într-un timp scurt.

Pitești reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori și investitori care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești gata să îți dezvolți afacerea în acest oraș dinamic? Explorează acum ofertele de închiriere!