Geamăna
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren Bradu

Geamăna

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

39.000 €
/ lună 79.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Geamăna

488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan

Geamăna

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren Prelungirea Craiovei

Geamăna

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

144 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Propietar Vand Teren GEAMANA /Parcelabil

Geamăna

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

58 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Spatii de depozitare si Parcare auto

Geamăna

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ocazie rara! afacere SINGURUL spatiu comercial ...

Geamăna

15 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem cladire birouri ultracentala

Geamăna

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan/platou Prundu /Cimbrisor

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, stradal, 130mp, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez camera in incinta salonului de infrum ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

384 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Garaj de inchiriat in Pitesti, Craiovei, vis a ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

59 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare!

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

550 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez casa str. Calea Craiovei, Pite?ti

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial -Tudor Vldimirescu

Tudor Vladimirescu, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Spatiu Comercial, Birouri ...

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

376 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 158.56 € / mp / lună

Vand teren zona stadionului intravilan

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

473 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vind teren in Turcesti ,Pitesti

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

spatiu comercial

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294 €
/ lună 7.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Războieni, Pitești

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

704 €
/ lună 32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună
1.000 €
4.46 € / mp / lună

Direct proprietar - spatiu comercial de inchiri ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu de aprox. 40 mp, la bloc- part ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatii de produictie , depozitare si ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

3 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriere

Central, Pitești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

255 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Pitești

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 90 mp Pite?ti zona R ...

Exterior Sud, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili