Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

47.369 €
/ lună
67.670 €
7 € / mp / lună

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Cerbu

6.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren intravilan si casa la tara

Cerbu

9.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

300 €
/ lună
196 €
2.46 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial diverse activitati

Cerbu

122 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 5059 mp teren plat in Podu Brosteni, Coste ...

Podu Broșteni

La ~5km distanță

5.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 491.53 € / mp / lună

Unic proprietar vand teren intravilan+casa+anex ...

Podu Broșteni

La ~5km distanță

59 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

29.990 €
/ lună 59.98 € / mp / lună

Loturi/teren cu Proiect Tehnic, Autorizatie si ...

Albota

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Albota, 1158mp, strada Miei, j ...

Albota

La ~5km distanță

1.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

26.900 €
/ lună 44.83 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp2 Pitesti Albota

Albota

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Albota / zona Statiune - Papillon / 10.00 ...

Albota

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

42.500 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vand teren Papillon

Albota

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu depozitare+Logistica

Albota

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan DJ659A

Lăceni

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Parcele teren Hintesti

Hințești

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

20.250 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren arabil intravilan de vanzare

Hințești

La ~10km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez Hala si Teren

Bradu

La ~10km distanță

325 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

La ~10km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bradu Arges

Bradu

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

La ~10km distanță

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

La ~10km distanță

1 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

La ~10km distanță

941 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

58 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Spatii de depozitare si Parcare auto

Geamăna

La ~10km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ocazie rara! afacere SINGURUL spatiu comercial ...

Geamăna

La ~10km distanță

15 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

144 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Propietar Vand Teren GEAMANA /Parcelabil

Geamăna

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan

Geamăna

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren Prelungirea Craiovei

Geamăna

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem cladire birouri ultracentala

Geamăna

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren Bradu

Geamăna

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

39.000 €
/ lună 79.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Geamăna

La ~10km distanță

488 mp teren