Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

2 luni în urmă
11

3.607 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Teren extravilan Scurtu Mare, ID: R2928611

Albeni

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

345.000 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

600 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp vad bun Visin ...

Vișina

La ~10km distanță

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

19.500 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE: 20.000 mp teren impadurit langa ...

Vișina

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

9.999 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren intravilan intre vecini

Poeni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

111 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez ferma hala depozit spatiu comercial 2 ...

Siliștea

La ~15km distanță

2.550 mp utili
2.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.000 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren de vanzare 2072mp!!!

Siliștea

La ~15km distanță

2.072 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ragu

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

44.000 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Deschidere genero ...

Puntea de Greci

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

0% comision - Teren intravilan, apropiere A1, i ...

Coada Izvorului

La ~15km distanță

22.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 0.73 € / mp / lună

Teren extravilan plus luciu de apa

Petrești

La ~20km distanță

110.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

76.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Terenuri industriale cu deschidere la A1, km 64 ...

Jugureni

La ~20km distanță

31.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren agricol intravilan Uliesti, sat Dogari, a ...

Mânăstioara

La ~20km distanță

4.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

158.000 €
/ lună 25.07 € / mp / lună

Vanzare Teren Excpetional | Autostrada A1 | Buc ...

Nejlovelu

La ~20km distanță

6.302 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

13.500 €
/ lună 3.65 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp la 28 km de Pitesti - ...

Nejlovelu

La ~20km distanță

3.700 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gherghești

La ~20km distanță

150 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

14.300 €
/ lună 22.59 € / mp / lună

Teren 633 mp, ideal magazin/clinica/casa zona M ...

Zăvoiu

La ~20km distanță

633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

82 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

vinzari teren intraviran

Preajba

La ~20km distanță

455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

La ~20km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

La ~20km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

La ~20km distanță

18.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

20.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Corbii Mari, langa Autostrada ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13.500 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1740 mp Corbii Mari Dambovita ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

1.740 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

21.250 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Corbii Mari, spatii industr ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

5.000 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

16.496 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 3/4, Podu Corbencii ...

Podu Corbencii

La ~25km distanță

2.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6.500 €
/ lună
7.000 €
2.87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Potlogeni Vale l ...

Potlogeni-Vale

La ~25km distanță

2.268 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
7

6.992 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren extravilan Mogosani, ID: R2868327

Mogoșani

La ~25km distanță

10.000 mp teren