Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

23.688 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna Merisani zona Camin Cul ...

Merișani

1.974 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

63.720 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vanzare teren Merisani zona Primariei vechi

Merișani

3.186 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Teren intravilan Borlesti - Arges

Borlești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

44.900 €
/ lună 14.71 € / mp / lună

Teren intravilan 3052 mp | Bacesti, Draganu | a ...

Drăganu

La ~5km distanță

3.052 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la lac ideal A-frame / Bung ...

Brăteasca

La ~5km distanță

3.595 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Dobrogostea

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

43.500 €
/ lună 51.54 € / mp / lună

Teren 844 mp + Fundatie + Garaj | Smeura

Cotmenița

La ~5km distanță

844 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună
22.500 €

Padure de vanzare Budeasa Sudeaua

Rogojina

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 13.31 € / mp / lună

Vand teren Babana(Slatioarele Ogoare)

Băbana

La ~10km distanță

2.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30.900 €
/ lună 5.72 € / mp / lună

Teren intravilan Babana 5400 m2

Băbana

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand 700 mp, 1400, mp, 3000 mp, teren intravila ...

Băbana

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Vand Teren generos de 5000 mp oportunitate exce ...

Băbana

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

19.000 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Teren de Vanzare, Budeasa Mica Potrivit pentru ...

Budeasa

La ~10km distanță

680 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

155.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 3880 mp - Budeasa Mica

Budeasa

La ~10km distanță

3.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 2.75 € / mp / lună
80.000 €

Teren Budeasa cu iesire la lac

Budeasa

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Budeasa Mica

Budeasa

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Budeasa 500 mp

Budeasa

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

170.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren Budeasa Lac

Budeasa

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Budeasa Mica 800 mp ...

Budeasa

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren pamant intravilan 929 metri patrati Cotme ...

Cotmeana

La ~10km distanță

992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

3 terenuri alaturate langa padure, Mica | aproa ...

Mica

La ~10km distanță

7.230 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
/ lună 30.51 € / mp / lună

Teren intravilan Bascov Arges

Mica

La ~10km distanță

590 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

532.000 €
/ lună 38.55 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan, suprafata de 1, ...

Glâmbocu

La ~10km distanță

13.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

14.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

0% Comision-Inchiriere 2 hale noi zona Bascov ...

Bascov

La ~10km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
8

827 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

spatiu comercial Bascov - blocuri

Bascov

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Vind ,inchiriez spatiu 500mp parter si etaj cu ...

Bascov

La ~10km distanță

500 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 600 m2

Bascov

La ~10km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

inchiriez spatiul comercial

Bascov

La ~10km distanță

47 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

Hala Bascov 233 mp, teren 900mp

Bascov

La ~10km distanță

Agenție

7 luni în urmă
6

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Ocazie! Spatiu comercial Bascov sens giratoriu

Bascov

La ~10km distanță

60 mp utili