Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
10

11.500 €
/ lună 6.62 € / mp / lună

Teren 1.736mp Chitesti-AG, Ideal Casa, Deschide ...

Chițești

1.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună 3,375.00 € / mp / lună

Bogati Arges Spatiu comercial de vanzare

Chițești

40 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan zona de deal

Bogați

La ~5km distanță

1 camere
2.658 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Teren 836 mp Topoloveni - Toate utilitatile

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

43 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.055 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala .Spatiu .Teren .Service .Depozit/ de inchi ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat 355mp

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

355 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

4.000 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Lac privat de pescuit premium 12.6 HA Calinesti ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

126.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

1.100.000 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Lac privat de pescuit premium 12.6 HA Calinesti ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

126.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 80 , mp ,Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi

16 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

185 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

19.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Proprietar teren intravilan, comuna Suseni, sat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

5 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ?i casa la curte(se ...

Suseni

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

115.000 €
/ lună 27.19 € / mp / lună

Teren intravilan 4230 mp, Dumbrava

Dumbrava

La ~5km distanță

4.230 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

63.000 €
/ lună 61.34 € / mp / lună

Teren intravilan, 1027 mp, zona Dumbrava

Dumbrava

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 63,000 € și 65.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

4.906 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren extravilan Leordeni Arges

Leordeni

La ~10km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

32.499 €
/ lună
22 €
20.31 € / mp / lună

Teren intravilan 1630 mp

Leordeni

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in Calinesti

Călinești

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

13.500 €
/ lună 15.88 € / mp / lună

Teren intavilan Calinesti - Arges

Călinești

La ~10km distanță

850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

50.000 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Teren intravilan Calinesti

Călinești

La ~10km distanță

3.392 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

50.900 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3.392 mp Gorganu, C ...

Călinești

La ~10km distanță

3.392 mp teren
Agenție

Azi

87.900 €
/ lună 366.25 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

Azi

87.900 €
/ lună 366.25 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu multifunctional premium disponibil pentr ...

Călinești

La ~10km distanță

220 mp utili
Agenție
Comision 0%

Azi
7

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~10km distanță

240 mp utili
2016
Agenție

Azi
7

87.900 €
/ lună 366.25 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~10km distanță

240 mp utili
2016
Agenție

6 zile în urmă
3

50.000 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Teren Calinesti, Arges!

Călinești

La ~10km distanță

3.392 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

4.000 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Lac de pescuit 12.6 HA – Calinesti, Jud. Arge ...

Călinești

La ~10km distanță

126.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 14.09 € / mp / lună

Teren de vanzare Ciolcesti 2500 mp

Ciolcești

La ~10km distanță

2.484 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

17.296 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp, utilitati, langa Spit ...

Gorganu

La ~10km distanță

1.081 mp teren