Burluși
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Burluși

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spatiu comerial 100 mp Balilesti

Bălilești

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

18.000 €
/ lună 10.70 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan-extravilan comuna T ...

Ciofrângeni

La ~5km distanță

1.683 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.400 €
/ lună 2,400.00 € / mp / lună

InCHIRIEz teren PARCARE TIR, 50 front la DN73C, ...

Tigveni

La ~5km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Opătești

La ~5km distanță

7.795 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vanzare Shopping City Ramnicu Valcea 6 ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

6.628 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

432 €
/ lună 6.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 70 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

154 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Spatiu central 80 m.

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

138.000 €
/ lună 136.77 € / mp / lună

Teren Rm. Valcea, central- Stirbei Voda

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

1.009 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Inchiriez pe termen lung teren 2800mp, N. Balce ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

52.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

14.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp in Jud. Arges

Pielești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

90.000 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Moraresti, sat Dedul ...

Dedulești

La ~10km distanță

10.141 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

22.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren deal, vedere lac Zigoneni, la padure si i ...

Noapteș

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

184.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan 9700 m2, com. Baiculesti, Desc ...

Zigoneni

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21.500 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

Teren extravilan langa padure

Vârloveni

La ~10km distanță

4.715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

TEREN + CASA + LIVADA | 5200 mp ideal investiet ...

Morărești

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Morărești

La ~10km distanță

4.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
/ lună
59.000 €
5.78 € / mp / lună

Teren ~1 ha cu asfalt si utilitati la poarta, l ...

Morărești

La ~10km distanță

9.684 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

La ~10km distanță

5.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.916 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

750 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 41 mp, vitrina, trafic intens ...

Ultracentral, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

41 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

115.000 €
/ lună 64.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.774 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

40.500 €
/ lună 23.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - Oportunitate Investitie - Po ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.350 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

92 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren la un km de Manastirea Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.753 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

179.891 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Premium | Panorama Spectaculoasa Asupra O ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.049 mp teren