Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

42.500 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vand teren Papillon

Albota

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Albota, 1158mp, strada Miei, j ...

Albota

1.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

29.990 €
/ lună 59.98 € / mp / lună

Loturi/teren cu Proiect Tehnic, Autorizatie si ...

Albota

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Albota / zona Statiune - Papillon / 10.00 ...

Albota

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu depozitare+Logistica

Albota

500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Parcele teren Hintesti

Hințești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

20.250 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren arabil intravilan de vanzare

Hințești

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan

Geamăna

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren Prelungirea Craiovei

Geamăna

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ocazie rara! afacere SINGURUL spatiu comercial ...

Geamăna

La ~5km distanță

15 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem cladire birouri ultracentala

Geamăna

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

57 €
/ lună 14.25 € / mp / lună

Spatii de depozitare si Parcare auto

Geamăna

La ~5km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

144 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Propietar Vand Teren GEAMANA /Parcelabil

Geamăna

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren Bradu

Geamăna

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

39.000 €
/ lună 79.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Geamăna

La ~5km distanță

488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

La ~5km distanță

941 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

La ~5km distanță

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

La ~5km distanță

1 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

51.500 €
/ lună 101.18 € / mp / lună

Teren valea geamana la 900 de metri de parcul p ...

Bradu

La ~5km distanță

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez Hala si Teren

Bradu

La ~5km distanță

325 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

47.369 €
/ lună
67.670 €
7 € / mp / lună

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Cerbu

La ~5km distanță

6.767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

300 €
/ lună
196 €
2.46 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial diverse activitati

Cerbu

La ~5km distanță

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Teren intravilan si casa la tara

Cerbu

La ~5km distanță

9.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

145 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Trivale -Comuna Mosoaia, st ...

Smeura

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in suprafata de 2000 mp in Sat ...

Smeura

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Smeura

La ~5km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Smeura, Arges

Smeura

La ~5km distanță

4.200 mp teren