Coșeri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de VANZARE 18660 mp

Coșeri

18.660 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

50.000 €
/ lună 29.15 € / mp / lună

Teren intravilan 1715 mp, 26 m deschidere la DJ ...

Căteasca

La ~5km distanță

1.715 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Cateasca / pamant de casa

Căteasca

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat 355mp

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

355 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 80 , mp ,Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala .Spatiu .Teren .Service .Depozit/ de inchi ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

43 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

13.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vand teren intravilant in Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

16 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

185 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

2.960 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

32.499 €
/ lună 20.31 € / mp / lună

Teren intravilan 1630 mp

Leordeni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
12

4.906 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren extravilan Leordeni Arges

Leordeni

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan

Leordeni

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere,spa?iu activitatea comerci ...

Oarja

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună

Ofer spre inchiriere teren Arges - A1 / DEx12

Oarja

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Com. Ratesti, Sat Furduiesti

Furduești

La ~10km distanță

3.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Zavoi 1470 mp

Zăvoi

La ~10km distanță

1.470 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Bughea de Sus Complex Blanear Magura

Zăvoi

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

110.000 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Teren A1 KM 91 cu deschidere la Autostrada

Rătești

La ~10km distanță

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan,strada prunilor,Smeura la ...

Ciocănești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

11.800 €
/ lună 13.88 € / mp / lună

Teren Calinesti Ciocanesti Arges

Ciocănești

La ~10km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună 3,375.00 € / mp / lună

Bogati Arges Spatiu comercial de vanzare

Chițești

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

79.200 €
/ lună 180 € / mp / lună

Vand teren Prelungirea Craiovei

Radu Negru

La ~10km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

140 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Prelungirea Cr ...

Radu Negru

La ~10km distanță

487 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

770 €
/ lună
850 €
10.27 € / mp / lună

Spatiu comercial birou parter stradal

Radu Negru

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

3.800 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Casa si teren 3.300 mp Tutulesti, Arges | desch ...

Pădureni

La ~10km distanță

1 camere
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan zona de deal

Bogați

La ~10km distanță

1 camere
2.658 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

La ~10km distanță

1 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

La ~10km distanță

6.700 mp teren