Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
1

6.500 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 300mp. in Satul de Vacant ...

Groșeni

300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
9

105.000 €
/ lună
120.000 €
169.35 € / mp / lună

Teren 620 mp in Aradul Nou langa Tabacovici Res ...

Bârzești

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10.500 €
/ lună
12.000 €
5.25 € / mp / lună

De vanzare teren 1800mp

Clit

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Beliu

Beliu

La ~10km distanță

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

100 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez Garaj Slatina Olt

Slatina de Criș

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Statiunea Moneasa!

Moneasa

La ~10km distanță

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

10.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

TEREN AGRICOL 1,524 HA, LA DOAR 10.000 Comision ...

Bârsa

La ~10km distanță

15.224 mp teren
Agenție

Ieri
5

2.200.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Investitie strategica: portofoliu 220 Ha Potent ...

Bârsa

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Gradina de vanzare.

Mărăuș

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Teren intravilan in Sebis 5000 mp / Strada Ciut ...

Central, Sebiș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

100 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau partial!

Central, Sebiș

La ~15km distanță

195 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

teren intravilan 3368 mp in Hodis, jud Arad

Hodiș

La ~15km distanță

3.368 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

60.120 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

Teren intravilan + locuinta+atelier-3 soproane ...

Hodiș

La ~15km distanță

4.272 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Bocsig

La ~15km distanță

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 55.24 € / mp / lună

Teren 525mp de vanzare, utilitati disponibile

Livada

La ~15km distanță

525 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 62.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43 ...

Livada

La ~15km distanță

722 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml

Livada

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Sanleani

Livada

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună
45.000 €
58.17 € / mp / lună

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Livada

La ~15km distanță

722 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

11.700 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Livada

La ~15km distanță

1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand /Schimb Firma cu hala de 400mp in construc ...

Livada

La ~15km distanță

13.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

9.900 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Loc de casa / Teren intravilan de vanzare cu li ...

Buteni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central

Central, Ineu

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Spatiu 180 m patra?i pt.inchiriat

Ineu

La ~20km distanță

180 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

800 €
/ lună
968 €
7.27 € / mp / lună

Spa?iu central cu vad comercial

Central, Ineu

La ~20km distanță

110 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună
18 €
14.06 € / mp / lună

Teren dealul viilor randul 1

Central, Ineu

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Inchiriez Hala / Spatiu Comercial in INEU, Nou, ...

Central, Ineu

La ~20km distanță

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

13.550 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

RECO , teren intravilan Ineu,Bihor

Central, Ineu

La ~20km distanță

467 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial 400mp de inchiriat Ineu

Periferie, Ineu

La ~20km distanță

400 mp utili
2016
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Vand spatiu comercial sau de productie

Ineu

La ~20km distanță

300 mp utili