Sânleani
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

85.000 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Teren centura nord arad

Sânleani

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

650 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000mp cu utilitati, imprejm ...

Sânleani

10.000 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
26

20.570 €
/ lună
17.000 €
2.99 € / mp / lună

Spațiu Industrial și de Producție Sustenabil

Sânleani

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

31.500 €
/ lună 5.12 € / mp / lună

Teren intravilan 6150 mp Sanleani, jud. Arad

Sânleani

6.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

56.000 €
/ lună 120.95 € / mp / lună

Teren (de vanzare) 463 mp pe colt, Calea 6 Vana ...

Sânleani

463 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

39.900 €
/ lună 68.67 € / mp / lună

Teren intravilan 581 mp in cartierul Verde, Ara ...

Cartierul Verde, Arad

La ~5km distanță

581 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

300 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriem Hale P+E pe Artera principala vizavi ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
25

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu mixt comercial de 500 mp în Grădiște

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

500 mp utili
2000

Agenție

1 lună în urmă
15

2.500 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

Hala de inchiriat, acces asfaltat-Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

1.316 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 85 mp - Fosta locatie Banca Tr ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

180.480 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren 1504 m2, F.S 25 ml - zona Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

1.504 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €
/ lună 101.49 € / mp / lună

Vand teren in Gradiste,intre case,st.670 mp.

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

670 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

530.000 €
/ lună 235.45 € / mp / lună

Teren 2.251 mp Gradiste, Arad

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.251 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 2,14 HA teren Intravilan Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

21.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 250 mp - zona Gra ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 250 mp - zona Gră ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

200 mp utili
2E
2005
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren 4.5 ha vizavi de metro arad

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

45.000 mp teren
f.s. 200 m
Agenție

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Gradiste Calea Petru ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

387 €
/ lună
320 €
5.53 € / mp / lună

Hala de închiriat – 70 mp, Grădiște (incinta Se ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 13.70 € / mp / lună

Fara Comision Spatiu Comercial Spitalul Judetea ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

146 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

447 €
/ lună
370 €
8.28 € / mp / lună

Oferta Primavara!Spatiu ComerciaL Vad Excelent, ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

54 mp utili
230 mp teren
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Boxa pentru depozitare, zona Gradiste Sere

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

344 €
/ lună
285 €
11.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 30 m² de închiriat în zona ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

30 mp utili
2006
Agenție

1 lună în urmă
6

435 €
/ lună
360 €
11.45 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 38 m² de închiriat în zona ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

38 mp utili
2006
Agenție

8 luni în urmă
7

726 €
/ lună
600 €
2.42 € / mp / lună

Hală cu acces TIR si teren de închiriat Arad. D ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona foarte buna, de inchir ...

Intim, Arad

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial spectaculos 300mp Zona Intim, ...

Intim, Arad

La ~5km distanță

300 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună
2.200 €
13.70 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina mare langa Spitalul ...

Intim, Arad

La ~5km distanță

146 mp utili
1987
Agenție

4 luni în urmă
3

90 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spa?iu Depozitare / Atelier 20 mp+curte aproape ...

Intim, Arad

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.300 €
/ lună 11.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Arad , zona Intim , ...

Intim, Arad

La ~5km distanță

201 mp utili