Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

209.000 €
/ lună 4.39 € / mp / lună

Oportunitate Investitie 5 Hectare La Pret Imbat ...

Roșia de Secaș

78 camere
47.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

27.500 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Teren casa sau cabana !!

Tău

La ~5km distanță

5.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

95.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Teren intravilan in Tauti/Metes, judetul Alba-p ...

Tău

La ~5km distanță

4.755 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

27.000 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona montana a judetului Al ...

Tău

La ~5km distanță

2.733 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

36.000 €
/ lună 26.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -Pauca 1352 mp / PU ...

Păuca

La ~5km distanță

1.352 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren Vingard - Alba intravilan 2777mp cu livad ...

Vingard

La ~10km distanță

2.777 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Muntii Apuseni!

Vulcan

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
/ lună 10.44 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Henig

La ~15km distanță

1.906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Henig

La ~15km distanță

3.664 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.340 €
/ lună 9.12 € / mp / lună

Spatiu birouri cu 6 camere 147 mpu curte libera ...

Ludoș

La ~15km distanță

147 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

3.396 €
/ lună 12 € / mp / lună

Etaj 2 integral birouri 293,5 mp, Calea Dumbrav ...

Ludoș

La ~15km distanță

283 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

150 mp birouri de inchiriat 4 camere, Calea Dum ...

Ludoș

La ~15km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 108 € / mp / lună

Teren vanzare Cisnadioara

Ludoș

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial supercentral de inchiriat la B ...

Blaj

La ~15km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Apartament si spa?ii comerciale

Blaj

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

41.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan | Pentru constructie | 1660 mp ...

Central, Blaj

La ~15km distanță

1.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Blaj

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Blaj

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren si constructii la 10 min de Blaj

Central, Blaj

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
/ lună 157.14 € / mp / lună

Teren 700 mp ideal pentru dezvoltare afacere sa ...

Central, Blaj

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

226 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial

Central, Blaj

La ~15km distanță

33 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

13.500 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan | 500 mp | Utilitati la poarta ...

Alămor

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

33.000 €
/ lună 25.48 € / mp / lună

Teren intravilan 1295 mp | Deschidere 29 ml | P ...

Straja

La ~15km distanță

1.295 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 26.79 € / mp / lună

Teren intravilan, 2800 mp, la asfalt,cu utilita ...

Straja

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

95.000 €
/ lună 26.39 € / mp / lună

Teren de vanzare 3600mp, cu proiect si autoriza ...

Straja

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

33.000 €
/ lună 25.48 € / mp / lună

Teren 1295 mp in Straja

Straja

La ~15km distanță

1.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
/ lună 1.44 € / mp / lună

Vie + teren arabil

Drașov

La ~15km distanță

10.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

6.950 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Teren extravilan, 9.083 mp, peisaj superb si li ...

Pădure

La ~15km distanță

9.083 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
/ lună 54.29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Hapria, jud. Alba | ...

Hăpria

La ~15km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
/ lună 51.85 € / mp / lună

Teren 675 mp | Comuna Ciugud (Teleac) | Oaza de ...

Teleac

La ~15km distanță

675 mp teren