Vidra Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren in com.Vidra jud.Alba.

Vidra

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, zona montana, Valtori ...

Toțești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

700.000 €
/ lună 10.41 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare In Orastie, Hunedoa ...

Cârăști

La ~5km distanță

67.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan (toate utilitatile disponibile ...

Pleșești

La ~10km distanță

2.738 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

29.900 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Teren de vanzare Apuseni

Albac

La ~10km distanță

3.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28.500 €
/ lună 2.19 € / mp / lună

Teren de vanzare

Albac

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

31.000 €
/ lună 50.49 € / mp / lună

Teren intravilan, suprafata 614 mp, Granitului ...

Deve

La ~10km distanță

614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in com. Albac

Albac

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren de vanzare Deva, Strada Vulcan

Deve

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 30.05 € / mp / lună

Teren 1830 mp Deva extravilan cu demersuri intr ...

Deve

La ~10km distanță

1.830 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

863 €
/ lună 9.92 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Decebal poz ...

Deve

La ~10km distanță

87 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 960 mp, zona Geoag ...

Deve

La ~10km distanță

960 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 10.22 € / mp / lună

Teren de vanzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Surdești

La ~10km distanță

3.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

vand locuri de casa , cabana

Luminești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Teren langa viitoarea partie de schi

Avram Iancu

La ~10km distanță

11.572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

245.000 €
/ lună 68.06 € / mp / lună

Vind 7 parcele teren intravilan suprafata de 36 ...

Mihoești

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3.2 ha Apuseni priveliste spectaculoasa, ...

Valea Bistrii

La ~10km distanță

32.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.000 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.977 mp, intravilan, Scarisoa ...

Scărișoara

La ~10km distanță

2.977 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

92.000 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Teren extravilan 11.480 mp cu potential intravi ...

Scărișoara

La ~10km distanță

11.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

178.000 €
/ lună 7.99 € / mp / lună

Teren 22.267 mp (intravilan + extravilan) cu co ...

Scărișoara

La ~10km distanță

1 camere
22.267 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

108.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 12000mp, Trancesti ...

Scărișoara

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

241.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 30.121 mp, Trances ...

Scărișoara

La ~10km distanță

30.121 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 24.10 € / mp / lună

Teren intravilan de 1.867 mp in Campeni

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

1.867 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Campeni(Alba)s ...

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial -birou

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

38.000 €
/ lună 3.17 € / mp / lună

Cabanuta,teren si padure

Central, Câmpeni

La ~10km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spatii productie si depozitare

Câmpeni

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in comuna Garda de Sus

Gârda de Sus

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane Cristur (Deva)

Criș

La ~10km distanță

5.400 mp teren