1 lună în urmă
1
- Agenție
Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig
35.000 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
9.55 €
/ mp
/ lună
Henig, Judeţul Alba
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
PRIME Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan generos, cu o suprafata de 3.664 mp, situat in zona Henig o locatie linistita, ideala pentru constructia unei locuinte sau a unei investitii pe termen lung. Terenul beneficiaza de o deschidere de aproximativ 31 ml, oferind multiple posibilitati de parcelare sau amenajare. Toate utilitatile sunt disponibile la proprietate: apa, canalizare, curent electric si fibra optica, asigurand astfel confortul si accesul la infrastructura moderna. Zona se remarca prin aer curat, privelisti placute si acces facil catre oras, fiind potrivita atat pentru o casa de familie, cat si pentru dezvoltare imobiliara. O oportunitate excelenta pentru cei care isi doresc liniste, spatiu si conexiune cu natura, fara a renunta la facilitatile urbane. Va asteptam la vizionare! ID-P1012
Citește mai mult
Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
ID anunț: 1396727
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Henig
- Spații comerciale de închiriat în Alba Iulia
- Spații comerciale de închiriat în Sebeș
- Spații comerciale de închiriat în Aiud
- Spații comerciale de închiriat în Cugir
- Spații comerciale de închiriat în Ciugud
- Spații comerciale de închiriat în Oarda
- Spații comerciale de închiriat în Arieșeni