Proprietăți unice: 616
Proprietari: 212
Agenție

3 zile în urmă
26

1.599 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hala industriala, renovata complet, 280 mp, cen ...

Central, Moreni

Agenție

1 săptămână în urmă
23

4.200 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu comercial PREMIUM | Locație ce ...

Central, Târgoviște

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu centru vechi etaj

Central, Târgoviște

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL de inchiriat in Orasul TITU

Ultracentral, Titu

480 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

651 €
/ lună 9.30 € / mp / lună

Spatiu Comercial || Calea Bucuresti, Micro 11 | ...

Micro 11, Târgoviște

70 mp utili
7E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

18.000 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Teren de vanzare 3500 m2 Ungureni, Com. Cornest ...

Cornești

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

65 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan 450 mp in zona parcului din Or ...

Central, Titu

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez teren 6200 mp cu 2 hale curte 4000 mp ...

Central, Târgoviște

6.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

16.000 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

2 Terenuri intravilane Comuna Cornesti, DB 2100 ...

Cornești

2.100 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

1.864 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Loturi de teren, eForest, langa doua paduri, ac ...

Crevedia

760 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

12.500 €
/ lună 2.66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 4700 mp, zona Teis ...

Central, Târgoviște

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

15.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren + proiect cu autorizatie de construire va ...

Bâldana

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Cojasca! 5600mp2.

Cojasca

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ieftin priveliste ideala cabana pe deal i ...

Gura Bărbulețului

6.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

15 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchirere spatii comerciale Targoviste

Central, Târgoviște

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

600 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp vad bun Visin ...

Vișina

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

286 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Braniștea

40 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
3

89.000 €
/ lună 55.63 € / mp / lună

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

3.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gherghești

150 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

28.140 €
/ lună 35 € / mp / lună

Lot Intravilan 804 mp Moroeni Vedere panoramica

Pietroșița

804 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

10.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Dealurile Sultanului | Visin ...

Sultanu

868 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona montana Runcu | 3.463 m ...

Runcu

4.363 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

44.000 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Deschidere genero ...

Puntea de Greci

1.400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

345.000 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

145.000 €
/ lună 27.36 € / mp / lună

Teren Ultracentral deschidere 40 ml Voinesti DB

Voinești

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Super Pozitie Pucioasa

Ultracentral, Pucioasa

130 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Dâmbovița

Județul Dâmbovița, situat în apropierea capitalei, oferă o varietate de spații comerciale de închiriat, ideale pentru afaceri de toate dimensiunile. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și ajung până la 35.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 171 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 10.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 cameră (2%), 2 camere (3%) și 3+ camere (1%).
  • Accesibilitate: 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.950 euro, iar cele cu terasă sau grădină au un preț mediu de 12.000 euro.
  • Construcții recente: 6% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Județul Dâmbovița reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești locația perfectă pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Dâmbovița!