Proprietăți unice: 234
Proprietari: 24
Agenție

Ieri
8

2.324 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

154,69 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
9

1.277 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Sfântu Gheorghe

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
7

51.900 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Catrusa!

Poian

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial central

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oportunitate excelenta-Teren intravilan , COMAN ...

Comandău

2.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
17

358.000 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

3 camere
19.871 mp teren
5E
Agenție

6 zile în urmă
7

248 €
/ lună 16.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

30.000 €
/ lună 34.88 € / mp / lună

Teren 860 metri patrati

Ghidfalău

860 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

32.900 €
/ lună 41.13 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Baraolt, pe stra ...

Central, Baraolt

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.900 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Filia

5.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

50.000 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

In notabil areal, teren extravilan pe 5.800 mp, ...

Ojdula

5.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 3.45 € / mp / lună

Teren de 8700 mp - extravilan - Bod, Brasov

Araci

8.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

43.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Reci!

Reci

2.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

19.900 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane de vanzare in Sita Bu ...

Sita Buzăului

8.157 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

39.500 €
/ lună 26.33 € / mp / lună

Cauti liniste aproape de oras? Teren 1.500 mp c ...

Calnic

1.500 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan imprejmuit la Ghidfalau

Ghidfalău

750 mp teren
2E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

400 €
/ lună 25 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru cabinete medica ...

Central, Sfântu Gheorghe

16 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Casă de închiriat în Sfântu ...

Central, Sfântu Gheorghe

40 mp
Agenție

1 lună în urmă
21

4.001 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial Sfantu Gheorghe, 395 mp, vizib ...

Gării, Sfântu Gheorghe

394,87 mp utili
1979
Agenție

1 lună în urmă
17

1.093 €
/ lună
904 €
9.67 € / mp / lună

Birouri care iti duc afacerea la nivelul urmato ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

113 mp utili
2E
1970
Agenție

1 lună în urmă
33

3.087 €
/ lună
2.552 €
9.68 € / mp / lună

Spatii de birouri pentru afaceri care apreciaza ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

319 mp utili
2E
1970
Agenție

1 lună în urmă
8

603 €
/ lună
499 €
1.23 € / mp / lună

FILM! Spatiu premium pentru evenimente: unde mo ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

489 mp utili
2E
1970
Agenție

1 lună în urmă
27

5.256 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Spatii de depozitare, infrastructura potrivita ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

2.920 mp utili
2E
1970
Agenție

1 lună în urmă
8

690 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

69 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
36

950 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Spațiu de birouri | Teren 2.720 MP | Aita Mare

Aita Mare

173 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

499 €
/ lună 7.45 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Ultracentral, Sfântu Gheorghe

67 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

1.504 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Imobil de închiriat în Târgu Sec ...

Central, Târgu Secuiesc

445 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

5.082 €
/ lună
4.200 €
12.10 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL PREMIUM, LOCAȚIE EXCELENTĂ PEN ...

Central, Covasna

420 mp utili
600 mp teren
1E
2016
Agenție

3 luni în urmă
10

3.025 €
/ lună
2.500 €
6.97 € / mp / lună

Spatiu de depozitare, punct strategic, Sfantu G ...

Lunca Oltului, Sfântu Gheorghe

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Covasna

Județul Covasna, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și tradițiile culturale, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și ajung până la 9.920 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 127 m², cu cele mai mari spații având 1.240 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori ce variază de la 1 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 18 euro/m² pentru cele premium.
  • Facilități de parcare: Prețul mediu al proprietăților cu parcare sau garaj este de 5.666 euro.
  • Construcții recente: Doar 4% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 140 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.