Proprietăți unice: 234
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

215.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4300 mp, front dub ...

Central, Târgu Secuiesc

4.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

65.000 €
/ lună 106.56 € / mp / lună

Teren intravilan, vedere panoramica, 610 mp, zo ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

610 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

500 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

FILM! Spatiu premium pentru evenimente: unde mo ...

Central, Sfântu Gheorghe

489 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă

904 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri care iti duc afacerea la nivelul urmato ...

Central, Sfântu Gheorghe

113 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă

2.552 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de birouri pentru afaceri care apreciaza ...

Central, Sfântu Gheorghe

319 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren roditor de peste 1.000mp cu casa traditio ...

Sânzieni

1.032 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

12.500 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

1.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Trei loturi de teren intravilan in Santionlunca

Sântionlunca

3.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Covasna

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

89.000 €
/ lună 1,034.88 € / mp / lună

Casuta aproape de Sfantu Gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
86 mp
86 mp teren
2008
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

42.500 €
/ lună 62.41 € / mp / lună

Teren intravilan/Gradina in Sancraiu (Sfantu Gh ...

Sâncraiu

681 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă

1.560 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrinat,dublu acces,257 mp,di ...

Central, Sfântu Gheorghe

257 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă

900.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

FILM! Complex agrozootehnic cu traditie, echipa ...

Central, Sfântu Gheorghe

9.000 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, pozitie apreciabila, Central ...

Central, Sfântu Gheorghe

52 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

17.800 €
/ lună 38.53 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Aninoasa!

Aninoasa

462 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

31.225 €
/ lună 25 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

1.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare - Localitatea Barcani

Barcani

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

27.700 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Teren 7.102 mp Covasna Ideal pentru cabana / ca ...

Central, Covasna

7.102 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

301.200 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan I Panorama Lumii

Central, Sfântu Gheorghe

1.506 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

114.800 €
/ lună
139.800 €
23.13 € / mp / lună

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

4.963 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
10

23.765 €
/ lună 35 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Lacul Reci

Reci

679 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

117.750 €
/ lună
141.300 €
15 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 7.850 mp, Chilieni, Sfan ...

Chilieni

7.850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

20.000 €
/ lună 43.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Reci!

Reci

463 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.900 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

De vanzare 2 terenuri extravilane in Capeni, zo ...

Căpeni

3.630 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.600.000 €
/ lună 1,027.62 € / mp / lună

Cladire ultracentrala 1557 mp I Teren 1334 mp I ...

Central, Sfântu Gheorghe

1.557 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
18

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

566 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
/ lună 991.38 € / mp / lună

Doua cladiri de birouri de vanzare, 116 mp I Cu ...

Central, Sfântu Gheorghe

116 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.600.000 €
/ lună 1,027.62 € / mp / lună

Cladire ultracentrala 1557 mp I Teren 1334 mp I ...

Central, Sfântu Gheorghe

1.557 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
/ lună 41.92 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Anghelus!

Angheluș

835 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

38.675 €
/ lună 85 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Sfantu Gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

455 mp teren