Proprietăți unice: 220
Proprietari: 110
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.460 €
/ lună

Hala de inchiriat - 410 mp - DN 4 Frumusani

Frumușani

1E
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
5

50.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Casa cu teren 2.508 mp si 76 m deschidere la DN ...

Ștefănești

2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
3

30.000 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Teren 700 mp intravilan construibil str asfalta ...

Orăști

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp la soseaua principala ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la lac

Sărulești

4.030 mp teren
Agenție

Ieri
4

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 360mp de inchiriat

Frumușani

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.483 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.719 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

154.999 €
/ lună 310.00 € / mp / lună

VAND Hala+Teren intravilan (2 zone+grup sanitar ...

Central, Călărași

1 camere
500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4 ha cu deschidere la lac langa padure de ...

Lehliu

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

Preț necomunicat

Spatiu de inchiriat

Central, Călărași

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.140.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren intravilan - 38 ha, com.Galbinasi, jud. C ...

Gălbinași

380.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

144.304 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Terenuri intravilane, arabile Loc. Belciugatele ...

Belciugatele

34.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

17.000 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dor Mărunt

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

115.000 €
/ lună 66.32 € / mp / lună

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

16.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Cuza Voda - 1751 mp - 17E/mp

Ceacu

1.751 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

20.900 €
/ lună 52.25 € / mp / lună

Teren Frumusani Gaz- Curent 400 mp | D.N. 4

Frumușani

400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

130.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de construit, 2600mp, acces asfaltat

Frumușani

2.600 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 143.000 €
Agenție

6 zile în urmă
2

10.073.800 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati - vanzar ...

Ștefan Vodă

457.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.850.000 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Teren Intravilan, 12,5 HA-Super Proiect aprobat ...

Ceacu

125.000 mp teren
8E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 270.27 € / mp / lună

Teren pe colt 370 mp deschidere Str Mircea Elia ...

Central, Oltenița

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

350.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nord, Călărași

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

13.800 €
/ lună 13.80 € / mp / lună

Loturi premium 1000 mp zona Frumusani langa pad ...

Frumușani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriere

Chirnogi

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

499 €
/ lună 7.13 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT

Dor Mărunt

70 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

5.502 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Calarasi

Central, Călărași

330 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

5.400 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Prelungirea Bucur ...

Farfuria, Călărași

360 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren 4500 mp de închiriat – Frumușani – Parcar ...

Frumușani

4.500 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

8.400 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

DEPOZIT TEMPERATURA CONTROLATA ALUTI & VALS ...

Fundulea

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Călărași

Județul Călărași, situat în apropierea capitalei, oferă oportunități interesante pentru afaceri, având acces facil la drumuri naționale și rețele de transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 15.600 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari ajungând până la 24.500 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 500 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 38% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 126 de zile, indicând o piață activă.