Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Municipiul Calarasi in ...

Modelu

1.000 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Modelu - Calarasi | Spatiu Comercial 225 Mp | E ...

Modelu

225 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

600 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Modelu - Calarasi | Spatiu Comercial 125Mp | Et ...

Modelu

125 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Modelu - Calarasi | Spatiu Comercial 225 Mp | E ...

Modelu

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 123.46 € / mp / lună

Teren de vanzare in centrul comunei Modelu

Modelu

243 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
4

730.000 €
/ lună 18.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Tonea

La ~5km distanță

40.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Magureni Calarasi

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

24.500 €
/ lună 58.47 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Calarasi

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

419 mp teren

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.995 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Spațiu comercial de 1,700mp de închiriat în zon ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.700 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

5.502 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Calarasi

Central, Călărași

La ~5km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Călărași

La ~5km distanță

355 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat - Calarasi - Strada Bucures ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spa?iul Comercial de inchiriat in Calara?i, str ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

104 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 90.82 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier ZOO

Central, Călărași

La ~5km distanță

2.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultravisibil col?, trafic, vit ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

250 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asf ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

478 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Apartament sau Spatu ?coala 5

Central, Călărași

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

380 €
/ lună
73 €
13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 28 mp stradal Calarasi, 2 came ...

Exterior Vest, Călărași

La ~5km distanță

28 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

333 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

cota 1/2 din teren extravilan-Loc. Dor Marunt, ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

451 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru firma Calara?i, zona R ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

30 €
/ lună
35.000 €
0.03 € / mp / lună

Teren intravilan comuna cuza voda sat calarasii ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.167 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000 ,pregatit pentru van ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

La ~5km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Vila de vanzare ideala bussiness P3 400mp2 ultr ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

100 mp utili
200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

22.000 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren de Vanzare / Fundulea / Calarasi / Supraf ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

936 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

3.666 €
/ lună
3.758 €
3.67 € / mp / lună

Teren extravilan, Loc Dor Marunt, Jud. Calarasi

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren