Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

403 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 10,124mp Budesti + optiune comasare

Central, Budești

10.124 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

143.034 €
/ lună
202.631 €
4.21 € / mp / lună

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + optiune co ...

Nord, Budești

33.963 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
11

1.839 €
/ lună
1.520 €
4.84 € / mp / lună

Hala industriala Frumusani - Buciumeni

Buciumeni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

22.200 €
/ lună 23.92 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Sat Popesti Vasilati Frum ...

Vasilați

La ~5km distanță

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

La ~5km distanță

660.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

40.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

vand teren in afara bucurestiului

Nuci

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

800.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate Investitionala: Teren 8 Ha Nuci, C ...

Nuci

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren popesti calarasi

Popești

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

241.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Popești

La ~10km distanță

10.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

16.900 €
/ lună 25.30 € / mp / lună

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Popești

La ~10km distanță

668 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

125.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

TERENURI extravilane Herasti direct proprietar ...

Herăști

La ~10km distanță

250.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

120.000 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan Herasti Giurgiu 2 HA

Herăști

La ~10km distanță

20.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.499 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Spa?iu Comercial

Sohatu

La ~10km distanță

310 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.140.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren intravilan - 38 ha, com.Galbinasi, jud. C ...

Gălbinași

La ~10km distanță

380.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

10.995 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren extravilan, Loc Lehliu-Gara, Jud Calarasi

Nana

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~10km distanță

6.576 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

134.730 €
/ lună
144.710 €
27 € / mp / lună

Teren intravilan Frumusani, zona Pasarea | Desc ...

Pasărea

La ~10km distanță

4.990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

119.999 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Teren Pasarea - Frumusani - deschidere la DN4 - ...

Pasărea

La ~10km distanță

2.010 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

116.000 €
/ lună
124.444 €
46.18 € / mp / lună

Vanzare teren Frumusani/Pasarea - Strada Albiei

Pasărea

La ~10km distanță

2.512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Loturi intravilane 300 mp, la 10 km de Centura ...

Pasărea

La ~10km distanță

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Frumusani Gaz- Curent 400 mp | D.N. 4

Pasărea

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

17.800 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Sat Popesti. Curent. Padure. Aer curat, liniste ...

Frumușani

La ~15km distanță

1.621 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

130.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de construit, 2600mp, acces asfaltat

Frumușani

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 143.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

115.000 €
/ lună 66.32 € / mp / lună

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

La ~15km distanță

1.734 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 49.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Frumusani Orasti. 150 metri de ...

Frumușani

La ~15km distanță

505 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
/ lună 42.66 € / mp / lună

Teren de construit 586mp in RATE LA DEZVOLTATOR ...

Frumușani

La ~15km distanță

586 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Vanzare teren frumusani 2700 mp langa dn4. zona ...

Frumușani

La ~15km distanță

2.700 mp teren